Samochód BMW Serii 3 Automat – można wynająć w naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio w oddziałach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Szczecin, Bydgoszcz oraz na wszystkich lotniskach w tych miastach

Opis Samochodu BMW Serii 3 Automat

BMW serii 3 jest synonimem sportowej limuzyny. Niesamowite połączenie dynamicznej stylistyki, bezkonkurencyjnej zwinności i wysokiej funkcjonalności w codziennej eksploatacji fascynuje klientów naszej wypożyczalni samochodów już od pierwszej jazdy. Optymalny rozkład masy na osie, klasyczny napęd tylny oraz mocne, a zarazem wysokowydajne silniki benzynowe i wysokoprężne z technologią BMW EfficientDynamics gwarantują imponującą dynamikę przy niewielkim zużyciu paliwa. Wnętrze jest obszerne i oferuje wiele praktycznych schowków. Deska rozdzielcza niezwykle przejrzysta i funkcjonalna. W środku każdy kto wynajmie samochód poczuję elegancję i dynamikę. Liczne chromowane elementy oraz błyszczące czarne powierzchnie podkreślają wysoką jakość wykończenia. Jak przystało na BMW, kokpit jest konsekwentnie zorientowany na kierowcę. Komfort jazdy poprawia automatyczna 8-stopniowa sportowa skrzynia Steptronic, która dostosowuje się do indywidualnego stylu jazdy klientów naszej wypożyczalni aut.

Paleta możliwości sięga przy tym od komfortowej, spokojnej jazdy, po bardzo dynamiczną. Oprócz automatycznego wyboru biegów w każdej chwili można je wybierać – także według wskaźnika zmiany biegu – ręcznie. Szczególnie polecam ten jeśli szukasz samochódu w klasie D. W takiej cenie tylko w naszej wypożyczalni aut.

 

BMW Serii 3 Automat

Klasa DA+

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wybrane parametry przykładowego BMW serii 3

Średnie spalanie6,3 l/100km
Spalanie w mieście7.9 l/100km
Spalanie poza miastem5.4l/100km
Ilość drzwi5
Ilość miejsc5
Pojemność bagażnika520L – 1600L