Skoda Octavia Combi – Można wynająć w naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio w oddziałach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Szczecin oraz na wszystkich lotniskach w tych miastach

Opis Samochodu Skoda Octavia Kombi

Najlepiej sprzedająca się SKODA to właśnie model OCTAVIA. Ten samochód klasy średniej cechuje się niezwykłą dynamiką i elegancją. Duże wrażenie solidności wykonania wzbudza design z chromowaną osłoną chłodnicy. Z tym modelem nasi wypożyczający będą gotowi na każdą sytuację dzięki przestrzennemu bagażnikowi który może mieścić od 590 do 1580 Litrów. Dużo miejsca jest również we wnętrzu samochodu. Miejsca na kolana i na głowę producenci porównują do samochodów klasy średniej. W naszej wypożyczalni samochodów posiadamy modele także z najnowszymi silnikami TSI, które są bardzo ekonomiczne i dynamiczne.
Dużym atutem jest technologia w jaką zaopatrzyli ten model wykonawcy. System multimedialny posiada radio, kartę SD, połączenie ze smart fonem, nawigację 3D, WI-FI, ekran 9.2 cali który może wyświetlać wideo w wersji HD. Jest on również zaopatrzony w usługę eCall, która automatycznie wzywa pomoc w razie wypadku drogowego. Pozwala on uzyskać informacje o ruchu drogowym, pogodzie oraz cenie paliw w błyskawicznym tempie. Pojazd był stworzony z myślą o wszystkich pasażerach, ponieważ jest zaopatrzony w kilka gniazd USB z przodu i z tyłu oraz w gniazdo 230V i wejście Aux In z przodu. Jak na tą klasę to jest samochód niezwykle elegancki i komfortowy.

Skoda Octavia Kombi

Klasa D+

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wybrane parametry przykładowej Skody Octavii

Średnie spalanie5.3L/100km
Spalanie w mieście6.5L/100km
Spalanie poza miastem4.6L/100km
Ilość miejsc5
Ilość drzwi5
Pojemność bagażnika590 ( kombi 615 l )  – 1580L