Wypożyczalnia Samochodów Katowice Mega Tanio

Oddział Katowice Centrum/ Katowice Lotnisko

Wynajem samochodów Katowice w 3 punktach 

 1. Katowice Dworzec PKP
 2. Bytom
 3. Lotnisko Katowice- Pyrzowice

Telefon: (0048) 794 15 15 22 7 dni w tyg. od 8:00 do 23:00

E-mail: [email protected]

wypozyczalnia-samochodow-katowice-lotnisko
wypozyczalnia-samochodow-katowice
wypozyczalnia-aut-katowice-lotnisko

Wypożyczalnia samochodów Katowice

Na terenie Katowic i okolic prowadzimy wypożyczalnie samochodów w 3 punktach w tym także na terenie Lotniska Katowice – Pyrzowice. Wynajem Samochodów odbywa się 7 dni w tygodniu przez 24 godziny . W tym celu należy zarezerwować samochód, który chce się wynająć na naszej infolinii pracującej od 8 do 23 7 dni w tygodniu.

Posiadamy tylko nowe samochody, a przed wynajmem są starannie przygotowywane do drogi.

Wynajem samochodów odbywa się dla każdego kto ma prawo jazdy od minimum roku , a także ma ukończone 21 lat. W naszych oddziałach w Katowicach można wynająć także dodatki jak nawigacje, foteliki dla dzieci, telefon , bagażniki dachowe oraz wiele innych.

Auta nasze posiadają ubezpieczenie OC i AC oraz Assistance . Można także dokupić doubezpieczenie znoszące udział w szkodzie AC które wynosi do wysokości wpłaconej kaucji .

Wypożyczalnia samochodów Katowice Lotnisko Pyrzowice

Katowice wypożyczalnia samochodów oferuje wynajem samochodu przy samym terminalu na lotnisku Pyrzowice. Umożliwia to naszym klientom w wygodny i szybki sposób wypożyczenie samochodu. Inne wypożyczalnie samochodów na ogól mają wynajem auta poza terminalem.

Najpopularniejsze samochody do wynajęcia w Katowicach

Najpopularniejszymi markami samochodów jakie klienci u nas wynajmując są BMW 3, BMW 5, Mercedes C klasa, Mercedes GLA, Audi Q7 Ford Fokus, Ford Fiesta, Toyota Yaris, Kia Ceed a z suwów największa popularnością cieszy się KIa Sportage. Wynajmując samochody powyżej 6 dni można uzyskać znaczny rabat .

Wynajem samochodów Katowice krótko i długoterminowy

Wynajem samochodów w Katowicach możliwy jest na krótki termin czyli do 30 dni oraz na długi termin powyżej 30 dni. Przy wypożyczeniu samochodu formalności trwają niespełna 5 minut.

Wypożyczalnia Samochodów Katowice dowozi samochody do innych miejscowości

Nasza Wypożyczalnia Samochodów w Katowicach zaprasza do wynajmu samochodów w centrum miasta ( dworzec PKP )  oraz na lotnisku Katowice-Pyrzowice. Ponadto pojazdy dowozimy do innych miejscowości w regionie, między innymi są to  :

 • Częstochowa
 • Chorzów
 • Zabrze
 • Gliwice
 • Bytom
 • Tarnowskie Góry
 • Dąbrowa Górnicza
 • Tychy
 • Rybnik
 • Piekary Śląskie
 • Sosnowiec
 • Mysłowice
 • Ruda Śląska
 • Zawiercie
 • Olkusz
 • Bielsko-Biała

 

Katowice – Serce Śląska. Co proponuje do zwiedzania nasza Wypożyczalnia Aut Katowice Mega Tanio. 

Nasza wypożyczalnia samochodów w Katowicach znajdujących się w centralnej części województwa śląskiego poleca do zobaczenia wiele ciekawych miejsc. Pobliskimi miastami Katowic są Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska i Mysłowice.

Rondo gen. Jerzego Ziętka w Katowicach znajduje się w centrum Katowic,umożliwia pojazdom ruch na osi północ-południe, wschód-zachód. Na platformie ronda w 2006 roku stanęła ogromna szklana kopuła która przykrywa połowę ronda. W niej zaś znajduje się Galeria Akademii Sztuk Pięknych.

Ponadto z okien wynajętego samochodu z naszej wypożyczalni aut możesz zobaczyć Pomnik Powstańców Śląskich-jest to bez wątpienia jeden z najsłynniejszych polskich monumentów. Został odsłonięty ponad pół wieku temu dokładnie 1 września 1967roku. Popularnie jest nazywany „Skrzydłami”. Każde z jego trzech potężnych skrzydeł nosi datę kolejnego powstania, symbolizując trzy patriotyczne zrywy Ślązaków deklarujących swą przynależność do państwa Polskiego.

Kościół Najświętszej Maryi Panny na ulicy Mariackiej jest zabytkową , neogotycką budowlą z 1870 roku, z wysoką strzelistą wieżą, stojącą w centrum miasta

Spodek w Katowicach -Hala Widowiskowo-Sportowa to charakterystyczna budowla często zapamiętywana przez naszych klientów. Cechuje się ona nietypowym kształtem,przypominającym latający spodek. Pochodzi z II połowy XX wieku. Odbywają się tu liczne koncerty, wystawy, targi, wydarzenia sportowe takie jak mecze siatkówki ,koszykówki czy hokej na lodzie.

Teatr Śląski- klasycystyczno-modernistyczny budynek istniejący od 1907r, przedstawiający zarówno propozycje własne, jak i spektakle z kraju i zagranicy. Na katowickiej Dużej Scenie do dzisiaj odgrywane są wybitne pozycje klasyki polskiej, od „Dziadów” Adama Mickiewicza po dramaty Stanisława Wyspiańskiego, którego imię Teatr Polski otrzymał w 1936 roku. Budowla stoi przy katowickim Rynku, który obecnie jest po gruntownej przebudowie. Otoczenie Teatru znacząco zyskało na urodzie, powstała tu fontanna, ławeczki oraz sporo zieleni. Dzięki temu stało się to miejsce odpoczynku dla podróżujących-zmęczonych jak i głodnych po całym dniu zwiedzania.

Wypożyczalnia samochodów luksusowych Katowice

Najtańsza wypożyczalnia samochodów Katowice aut osobowych i luksusowych umożliwia wynajem aut na dłuższy okres udzielając rabatów nawet 45%.  Wypożyczenie samochodu można dokonać w Katowicach na lotnisku lub też w innych miejscach na terenie śląska. Samochody udostępniamy dla naszych klientów z pełnym bakiem oraz starannie wyczyszczone. W przypadku gdy klient nie ma czasu na umycie samochodu przy zdaniu wówczas pobieramy opłatę 50 zł. Tania wypożyczalnia samochodów Katowice oferuje także wynajem samochodów luksusowych. Wypożyczalnia samochodów luksusowych w Katowicach jest czynna w tych samych godzinach. Zapraszamy!