Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio

Oddział Katowice Centrum/ Katowice Lotnisko

W Katowicach prowadzimy wynajem samochodów w 3 punktach 

  1. Katowice Dworzec PKP
  2. Bytom
  3. Lotnisko Katowice- Pyrzowice

Telefon: (0048) 794 15 15 22 7 dni w tyg. od 8:00 do 23:00

E-mail: [email protected]

Na terenie Katowic i okolic prowadzimy wypożyczalnie samochodów w 3 punktach w tym także na terenie Lotniska Katowice – Pyrzowice. Wynajem Samochodów odbywa się 7 dni w tygodniu przez 24 godziny . W tym celu należy zarezerwować samochód, który chce się wynająć na naszej infolinii pracującej od 8 do 23 7 dni w tygodniu.

Posiadamy samochody nowe, a przed wynajmem są starannie przygotowywane do drogi.

Wynajem samochodów odbywa się dla każdego kto ma prawo jazdy od minimum roku , a także ma ukończone 21 lat. W naszych oddziałach w Katowicach można wynająć także dodatki jak nawigacje, foteliki dla dzieci, telefon , bagażniki dachowe oraz wiele innych.

Auta nasze posiadają ubezpieczenie OC i AC oraz Assistance . Można także dokupić doubezpieczenie znoszące udział w szkodzie AC które wynosi do wysokości wpłaconej kaucji .

Najpopularniejszymi markami samochodów jakie klienci u nas wynajmując są BMW 3, BMW 5, Mercedes C klasa, Mercedes GLA, Audi Q7 Ford Fokus, Ford Fiesta, Toyota Yaris, Kia Ceed a z suwów największa popularnością cieszy się KIa Sportage. Wynajmując samochody powyżej 6 dni można uzyskać znaczny rabat .

Oprócz wynajmu samochodów krótkoterminowego Katowice prowadzą wynajem aut średnioterminowy i długoterminowy. Przy wypożyczeniu samochodu formalności trwają niespełna 5 minut.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszej Wypożyczalni Samochodów na terenie Katowic i okolic oraz na lotnisku Katowice-Pyrzowice