Wypożyczalnia Samochodów Kraków Mega Tanio

Oddział Kraków Centrum/ Kraków Lotnisko

W Krakowie prowadzimy wynajem samochodów w 2 punktach 

  1. Kraków ul. Przewóz 21
  2. Lotnisko Kraków- Balice

Telefon: (0048) 794 15 15 22 7 dni w tyg. od 8:00 do 23:00

E-mail: [email protected]

Wypożyczalnia Samochodów Kraków Lotnisko i Kraków Centrum 

Zapraszamy do naszej wypożyczalni samochodów w Krakowie. Wynajem samochodów prowadzony jest przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.  Aby wynająć auto należy najpierw dokonać rezerwacji samochodu na naszej infolinii mailowo lub telefonicznie w godzinach o 7 do 23 przez 7 dni w tygodniu . Po czym zarezerwowany samochód będzie podstawiony w wybranym terminie w wybranej lokalizacji bądź będzie do odbioru w naszej siedzibie firmy w Krakowie na ulicy Przewóz 21 bądź w naszym oddziale mobilnym na lotnisku Balice w Krakowie. Płatności można dokonywać gotówką, bądź kartą płatniczą lub przelewem . Samochody nawet jeśli dowozimy, klient nie musi martwić się,  że nie będzie miał możliwości płatności karta gdyż posiadamy przenośne terminale płatnicze.

Nasza wypożyczalnia aut na terenie Krakowa prowadzi wynajem samochodów zarówno na krótki termin jak i długi termin . Wynajem aut krótko terminowy charakteryzuje się dużymi rabatami już powyżej 6 dni wynajmu. Natomiast oferta dla wynajmu samochodów długoterminowego jest indywidualnie dobierana w zależności od potrzeb .

Wypożyczyć samochód zarówno na Lotnisku w Krakowie jak i w naszej siedzibie może każdy kto ukończył 21 lat i ma prawo jazdy minimum od roku. Przy wynajmie samochodu staramy aby było jak najmniej formalności , dlatego samo podpisanie umowy jak i wynajem auta trwa nie dłużej niż 5 minut.

Najczęściej wynajmowanymi autami w Krakowie są Ford Fiesta, Toyota Yaris, Skoda Fabia, Ford Fokus, Kia, Skoda Oktawia kombi. Z samochodów luksusowych są wynajmowane Mercedes C klasa, BMW 3, BMW 5, BMW X3, Audi Q7, Mercedes GLA, Mercedes CLA oraz klasy SUV jak Kia Sportage.

W naszej flocie posiadamy samochody , które są nowe i zadbane, posiadają ubezpieczenie OC i AC. Samochody są u nas wypożyczane czyste.

Do samochodów w momencie ich wynajmu można zażyczyć sobie także dodatki takie jak nawigacja GPS ( jeśli dane auto nie posiada wbudowanej nawigacji ), foteliki dla dzieci dla każdego przedziału wieku , łańcuchy śniegowe, telefony komórkowe, bagażniki dachowe.