Wypożyczalnia Samochodów Kraków Mega Tanio

Oddział Kraków Centrum/ Kraków Lotnisko

W Krakowie prowadzimy wynajem samochodów w 2 punktach 

  1. Kraków ul. Przewóz 21
  2. Lotnisko Kraków- Balice

Telefon: (0048) 794 15 15 22 7 dni w tyg. od 8:00 do 23:00

E-mail: [email protected]

Wypożyczalnia Samochodów Kraków Lotnisko i Kraków Centrum 

Zapraszamy do naszej wypożyczalni samochodów w Krakowie. Wynajem samochodów prowadzony jest przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu.  Aby wynająć auto należy najpierw dokonać rezerwacji samochodu na naszej infolinii mailowo lub telefonicznie w godzinach o 7 do 23 przez 7 dni w tygodniu . Po czym zarezerwowany samochód będzie podstawiony w wybranym terminie w wybranej lokalizacji bądź będzie do odbioru w naszej siedzibie firmy w Krakowie na ulicy Przewóz 21 bądź w naszym oddziale mobilnym na lotnisku Balice w Krakowie. Płatności można dokonywać gotówką, bądź kartą płatniczą lub przelewem . Samochody nawet jeśli dowozimy, klient nie musi martwić się,  że nie będzie miał możliwości płatności karta gdyż posiadamy przenośne terminale płatnicze.

Nasza wypożyczalnia aut na terenie Krakowa prowadzi wynajem samochodów zarówno na krótki termin jak i długi termin . Wynajem aut krótko terminowy charakteryzuje się dużymi rabatami już powyżej 6 dni wynajmu. Natomiast oferta dla wynajmu samochodów długoterminowego jest indywidualnie dobierana w zależności od potrzeb .

Wypożyczyć samochód zarówno na Lotnisku w Krakowie jak i w naszej siedzibie może każdy kto ukończył 21 lat i ma prawo jazdy minimum od roku. Przy wynajmie samochodu staramy aby było jak najmniej formalności , dlatego samo podpisanie umowy jak i wynajem auta trwa nie dłużej niż 5 minut.

Najczęściej wynajmowanymi autami w Krakowie są Ford Fiesta, Toyota Yaris, Skoda Fabia, Ford Fokus, Kia, Skoda Oktawia kombi. Z samochodów luksusowych są wynajmowane Mercedes C klasa, BMW 3, BMW 5, BMW X3, Audi Q7, Mercedes GLA, Mercedes CLA oraz klasy SUV jak Kia Sportage.

W naszej flocie posiadamy samochody , które są nowe i zadbane, posiadają ubezpieczenie OC i AC. Samochody są u nas wypożyczane czyste.

Do samochodów w momencie ich wynajmu można zażyczyć sobie także dodatki takie jak nawigacja GPS ( jeśli dane auto nie posiada wbudowanej nawigacji ), foteliki dla dzieci dla każdego przedziału wieku , łańcuchy śniegowe, telefony komórkowe, bagażniki dachowe.

Kraków – Miasto z tradycją, dlaczego warto je poznać?

Kraków jest to drugie największe miasto pod względem powierzchni w Polsce. Wynajęcie samochodu z naszej wypożyczalni w Krakowie i na lotnisku Balice ułatwia klientom dojazd do ciekawych miejsc. Jednym z nich jest Zamek Królewski-będący przez wielki siedzibą władców i symbolem państwowości. Znajduje się na wzgórzu wawelskimi został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO . Obecnie we wnętrzu komnat eksponowane są liczne kolekcje obrazów, mebli, rzeźb, wyrobów złotniczych, militarnych jak i porcelanowych.Na ścianach podziwiać można arrasy Zygmunta Augusta.U podnóża wzgórza znajduje się natomiast Rzeźba smoka Wawelskiego ziejąca ogniem. Jest to niewątpliwie ulubiona atrakcja dla małych turystów.

Katedra na Wawelu była miejscem koronacji królów i ich pochówku. W podziemiach katedry znajdują się także groby bohaterów narodowych i wieszczów, m.in. Tadeusza Kościuszki, Adama Mickiewicza i Juliusza Słowackiego.

Udając się do Bazyliki Mariackiej klienci naszej wypożyczalni dostrzegają prawdziwy skarb,którym jest ołtarz autorstwa Wita Stwosza.Jest to największy obiekt w Europie tego typu.Z zewnątrz charakterystycznym elementem budowli owianym legendą są dwie wieże innej wysokości. Co godzinę,na cztery strony świata rozbrzmiewa hejnał mariacki z najwyższej wieży,urywając się od lat w tym samym momencie.

Jednym z czterech kopców znajdujących się na terenie Krakowa jest Kopiec Tadeusza Kościuszki. Wzniesiony dla uczczenia pamięci tego jakże zasłużonego patrioty. Z jego wierzchołka rozciąga się przepiękny, malowniczy widok na Kraków i okolice.

Wysiadając z wynajętego samochodu,nasi klienci udają się na spacer po Rynku Głównym.Głównym celem jest dotarcie do Sukiennic.Swoją siedzibę mają tam handlarze, prezentujący na swoich straganach rękodzieła jak i biżuterię oraz wszelkiego rodzaju pamiątki.

Miejscem gdzie przeplata się tradycja chrześcijańska z żydowską jest Krakowski Kazimierz. Znajdują się tutaj zabytkowe synagogi oraz typowe żydowskie restauracje.

Tylko 10 kilometrów dzieli Kraków od słynnej Kopalni Soli w Wieliczce. Docierając tam wypożyczonym od nas autem, można udać się Podziemną trasą turystyczną. Przechadzając się labiryntami solnych korytarzy klienci poznają historię oraz tradycje tej wielickiej Kopalni.

Zapraszamy do naszej Wypożyczalni Samochodów w Krakowie i na Lotnisku Balice . Dzwoniąc do nas lub pisząc e-maila otrzymacie specjalne rabaty na wynajem samochodu na terenie Krakowa ,a także na podróże po całej Polsce.