Wypożyczalnia Samochodów Wrocław Mega Tanio

Oddział Wrocław Centrum i Wrocław Lotnisko

Wynajem samochodów we Wrocławiu jest możliwy w 2 punktach:

  1. ul. Budziszyńska 29
  2. Lotnisko Wrocław- Strachowice

Telefon: +48 794 15 15 22  przez  7 dni w tyg. od 8:00 do 23:00

E-mail: info@wypozyczalnia-aut24.pl

wroclaw-wypozyczalnia-samochodow-parking

Wypożyczalnia Samochodów Wrocław Lotnisko i Wrocław Miasto 

Zapraszamy do korzystania z naszej wypożyczalni samochodów we Wrocławiu przez 24 godziny na dobę. Samochody są wynajmowane  na terenie całego miasta, auta dostarczamy również na lotnisko Wrocław – Strachowice. Aby zarezerwować samochód w naszej wypożyczalni samochodów należy złożyć rezerwacje, za pośrednictwem infolinii czynnej od 8:00 do 23:00, a następnie odebrać samochód w odpowiedniej lokalizacji lub podać inny adres podstawienia samochodu. Auta mogą być odbierane przez klientów po dokonanej rezerwacji przez 24 godziny na dobę. Samochody są dowożone do wybranych lokalizacji już w 30 minut od złożenia rezerwacji.

Najpopularniejsze samochody

Najpopularniejszymi autami wynajmowanymi w naszej wypożyczalni samochodów we Wrocławiu są: Skoda Oktawia kombi, Ford Fokus kombi, Ford Fiesta, Toyota Yaris, BMW serii 3 , BMW serii 5, Audi Q7 S-line Exterior, BMW X3, Mercedes C klasa , Mercedes GLA, Mercedes CLA, Kia Ceed, auta klasy SUV.

Oprócz wymienionych samochodów w naszej flocie jest dodatkowo 30 rożnych rodzai pojazdów osobowych do dyspozycji w każdej chwili.  Samochody posiadają silniki benzynowe, posiadamy też auta z ekonomicznymi silnikami Diesel, a także gaz- LPG, TSI, Ecoboost . Wynajem aut we Wrocławiu odbywa w 5 minut. Umowa wynajmu samochodu jest czytelna a sam wynajem odbywa się bez zbędnych formalności. Umowa zrozumiała jest dla każdego w odróżnieniu od dokumentów jakie posiadają inne wypożyczalnie samochodów.

Wynajem samochodów luksusowych na terenie Wrocławia

Oprócz wynajmu zwykłych aut osobowych, oferujemy najtaniej wynajęcie samochodów luksusowych. Nasze pojazdy osobowe typu Premium posiadają bogate wyposażenie wnętrza z eleganckim wykończeniem. dlatego są bardzo ciekawymi pozycjami do wynajmu. Wypożyczalnia samochodów luksusowych Wrocław posiada w swojej flocie marki BMW, Audi, Mercedes, Lexus, Volvo.

Wypożyczenie samochodu na krótki i długi termin

W oddziałach wrocławskiej wypożyczalni aut prowadzimy wynajem krótko- i długoterminowy. Przy wynajmie samochodów krótkoterminowym stawki za dobę można indywidualnie negocjować, wynajmując auto powyżej 6 dni, natomiast przy wynajmie długoterminowym posiadamy specjalna ofertę. Dlatego zapraszamy najpierw skontaktować się z nasza infolinią. 

Oferujemy wynajęcie samochodu z dodatkowymi rabatami.  Proponujemy samochody osobowe nowe,  dobrze utrzymane i  posiadające pełne ubezpieczenie. Flota składa się z samochodów klasy A czyli miejskich , Klasy B, C, C+, Premium czyli D, D+ , E , E+ i klasy SUV.

 

WROCŁAW  – co proponuje do zwiedzania nasza wypożyczalnia samochodów Mega Tanio ?

Wypożyczalnia samochodów Wrocław proponuje rozpoczęcie zwiedzania od serca miasta i zarazem jego najpiękniejszej wizytówki jaką jest Ratusz. Mieści się on w części Starego Miasta na wrocławskim Rynku. Wypożyczonym samochodem z Wypożyczalni Samochodów Mega Tanio we Wrocławiu warto zatrzymać się w wyżej wymienionym miejscu. Stojąc na rynku można zobaczyć urokliwe kamieniczki, nad którymi góruje kościół Garnizonowy św. Elżbiety. Na wieży kościoła znajduje się punkt widokowy.

Panorama Racławicka 

Panorama Racławicka autorstwa Jana Styki i Wojciecha Kossaka dzięki wielu zabiegom malarskim może przenieść widza na zwycięskie pole bitwy Polaków pod Racławicami w kwietniu 1794 roku. To dziewiętnastowieczne monumentalne malowidło posiada 15 metrów wysokości i 114 metrów długości. Obraz ten wystawiony jest w specjalnie zabudowanej rotundzie, w której mieszczą się także inne ekspozycje. Jest to niewątpliwie najczęściej wybierane miejsc do odwiedzenia przez naszych klientów.

Ostrów Tumski

Ostrów Tumski, który niegdyś był wyspą jest najstarszą częścią Wrocławia.Pozostałości pierwszej osady pochodzą już z X wieku. Popularnym miejscem jest Most Tumski, na którym od wielu lat zakochani zawieszają kłódki które symbolizują ich trwałą miłość. Najstarszą budowlą w tym miejscu jest XIII-wieczny, późnoromański Kościół św. Idziego.

Dzielnica Czterech Wyznań

Dzielnica Czterech Wyznań czy też Dzielnica Wzajemnego Szacunku znajduje się w centrum, w bliskim sąsiedztwie Rynku. Charakteryzuje się unikalnym połączeniem zabytków architektury sakralnej. Blisko siebie znajdują się prawosławny sobór Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy, rzymskokatolicki kościół św. Antoniego z Padwy, ewangelicko-augsburski kościół Opatrzności Bożej oraz synagoga Pod Białym Bocianem. Wierni tych czterech wyznań organizują liczne spotkania aby przybliżyć ich religijną różnorodność.

Fontanna Multimedialna

Największa w Polsce Fontanna Multimedialna a zarazem jedna z największych w Europie znajduje się blisko Wrocławskiego ZOO. Poleca się naszym klientom udać się na wieczorny pokaz połączenia wody z muzyką i światłami. Robią one niebywałe wrażenie na wszystkich naszych usługobiorcach, którzy odwiedzą to miejsce choćby na moment.

Nasza Wypożyczalnia Aut Wrocław także oferuje zostawienie auta na czas zwiedzania i za ten okres nie pobieramy opłat.

Sky Tower

Miłośników fantastycznych widoków Wrocław zaprasza na 49 piętro Sky Tower. Turystów na samą górę wwozi winda, która tę wysokość pokonuje w minutę.

Warto dodać, że nasza wypożyczalnia samochodów (jej wrocławski oddział) ma wykupione miejsca parkingowe w centrum miasta specjalnie pod zwiedzanie! Oferujemy zostawienie auta na czas zwiedzania i za ten okres nie pobieramy opłat.

Przypominamy, że zatrzymując się w wyżej proponowanych przez nas miejscach warto zaprzyjaźnić się z miejscowymi wrocławskimi skrzatami. Krasnali obecnie jest 350 i ciągle wprowadzają się nowe. Kryją się przy uliczkach, w zaułkach i ciągle wprowadzają się nowe.

Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu (w centrum miasta i na lotnisku Wrocław-Strachowice) jest otwarta codziennie od 8 do 23 przez cały tydzień. Można wynająć samochód zarówno do zwiedzania Wrocławia, ale także do innych potrzebnych celów.

Naszymi wynajętymi autami można poruszać się bezpiecznie po całej Polsce jak i po całej Europie, gdyż posiadają pełne ubezpieczenie i assistance na cała Europę.