Wypożyczalnia Samochodów Wrocław Mega Tanio

Oddział Wrocław Centrum/ Wrocław Lotnisko

We Wrocławiu jest możliwy wynajem samochodów w 2 punktach 

  1. ul. Budziszyńska 39
  2. Lotnisko Wrocław- Strachowice

Telefon: +48 794 15 15 22 7 dni w tyg. od 8:00 do 23:00

E-mail: [email protected]

wroclaw-wypozyczalnia-samochodow-parking

Wypożyczalnia Samochodów Wrocław Lotnisko i Wrocław Miasto 

Zapraszamy do korzystania z naszej wypożyczalni samochodów we Wrocławiu przez 24 godziny na dobę. Samochody są wynajmowane przez całą dobę na terenie całego miasta i lotniska . Aby zarezerwować samochód w naszej wypożyczalni samochodów należy złożyć rezerwacje na naszej infolinii od 8:00 do 23:00 , ale następnie odebrać samochód w naszych lokalizacjach lub podać adres podstawienia samochodu. Auta mogą natomiast być odbierane przez klientów po dokonanej rezerwacji przez 24 godziny na dobę.  Samochody są dowożone na wybrane lokalizacje nawet do 30 minut od złożenia rezerwacji.

Najpopularniejszymi autami wynajmowanymi w naszej wypożyczalni samochodów we Wrocławiu są: Skoda Oktawia kombi, Ford Fokus kombi, Ford Fiesta, Toyota Yaris, BMW serii 3 , BMW serii 5, Audi Q7 S-line Exterior, BMW X3, Mercedes C klasa , Mercedes GLA, Mercedes CLA, Kia Ceed, auta klasy SUV.

W naszych oddziałach wypożyczalni aut we Wrocławiu prowadzimy wynajem samochodów krótko i długoterminowo. Przy wynajmie samochodów krótkoterminowym stawki za dobę można już indywidualnie negocjować powyżej 6 dni, natomiast przy wynajmie długoterminowym posiadamy specjalna ofertę.

Oprócz wymienionych samochodów powyżej w  naszej flocie jest dodatkowo 30 rożnych rodzai aut do dyspozycji w każdej chwili .  Samochody posiadają silniki benzynowe, a także posiadamy auta z ekonomicznymi silnikami Diesel ,a także gaz- LPG, TSI, Ecoboost . We Wrocławiu w naszej wypożyczalni samochodów formalności przy wynajmie auta nie są dłuższe niż 5 minut . Umowa wynajmu samochodu jest czytelna a sam wynajem odbywa się bez zbędnych formalności .

Samochody w naszej flocie są nowe , dobrze utrzymane posiadają ubezpieczenie. Flota nasza składa się z samochodów klasy A czyli miejskich , Klasy B, C, C+, Premium czyli D, D+ , E , E+ i klasy SUV

 

WROCŁAW  – co proponuje do zwiedzania nasza wypożyczalnia samochodów Wrocław

Sercem miasta i zarazem jego najpiękniejszą wizytówką jest Ratusz, który mieści się w części Starego Miasta na wrocławskim Rynku .Wypożyczonym samochodem w naszej Wypożyczalni Samochodów Mega Tanio we Wrocławiu warto zatrzymać się w wyżej wymienionym miejscu. Wynajem samochodów odbywa się 24 godziny na dobę bez limitu kilometrów. Stojąc na rynku można zobaczyć urokliwe kamieniczki, nad którymi góruje kościół Garnizonowy św. Elżbiety. Na wieży kościoła znajduje się punkt widokowy. Nasza Wypożyczalnia Samochodów Wrocław oferuje bardzo dużą gamę samochodów.

Panorama Racławicka autorstwa Jana Styki i Wojciecha Kossaka-dzięki wielu zabiegom malarskim może przenieść widza na zwycięskie pole bitwy Polaków pod Racławicami w kwietniu 1794roku.To dziewiętnastowieczne monumentalne malowidło posiada 15 metrów wysokości i 114 metrów długości. Obraz ten wystawiony jest w specjalnie zabudowanej rotundzie ,w której mieszczą się także inne ekspozycje. Jest to niewątpliwie najczęściej wybierany zabytek przez naszych klientów. Nasza firma posiada Wynajem samochodów Wrocław, z której usług można w każdej chwili korzystać. Wynajem aut odbywa się u nas zarówno na Lotnisku Wrocław jak i w centrum Wrocławia.

Ostrów Tumski, który niegdyś był wyspą jest najstarszą częścią Wrocławia.Pozostałości pierwszej osady pochodzą już z X wieku .Popularnym miejscem jest Most Tumski,na którym od wielu lat zakochani zawieszają kłódki które symbolizują ich trwałą miłość. Najstarszą budowlą w tym miejscu jest XIII wieczny ,późnoromański Kościół św. Idziego. Nasza Wypożyczalnia Samochodów Wrocław ma wykupione miejsca parkingowe w centrum miasta specjalnie pod zwiedzanie.

Dzielnica Czterech Wyznań czy też Dzielnica Wzajemnego Szacunku znajduje się w centrum, w bliskim sąsiedztwie Rynku. Charakteryzuje się unikalnym połączeniem zabytków architektury sakralnej.Blisko siebie znajdują się prawosławny sobór Narodzenia Przenajświętszej Bogurodzicy,rzymskokatolicki kościół św. Antoniego z Padwy,ewangelicko-augsburski kościół Opatrzności Bożej oraz synagoga Pod Białym Bocianem. Wierni tych czterech wyznań organizują liczne spotkania aby przybliżyć ich religijną różnorodność.

Największa w Polsce Fontanna Multimedialna a zarazem jedna z największych w Europie znajduje się blisko Wrocławskiego ZOO. Poleca się naszym klientom wypożyczalni udać się na wieczorny pokaz połączenia wody z muzyką i światłami. Robią one niebywałe wrażenie na wszystkich naszych usługobiorcach którzy odwiedzą to miejsce choćby na moment. Nasza Wypożyczalnia Samochodów Wrocław także oferuje zostawienie auta na czas zwiedzania i za ten okres nie pobieramy opłat.

Miłośników fantastycznych widoków,Wrocław zaprasza na 49 piętro Sky Tower. Turystów na samą górę wwozi winda, która tę wysokość pokonuje w minutę.

Wypożyczalnia samochodów Wrocław przypomina zatrzymując się w wyżej proponowanych przez nas miejscach zaprzyjaźnić się z miejscowymi skrzatami. Krasnali obecnie jest 350 i ciągle wprowadzają się nowe. Kryją się przy uliczkach, w zaułkach i ciągle wprowadzają się nowe. Przypominamy wynajem samochodów w naszej wypożyczalni samochodów we Wrocławiu odbywa się u nas 7 dni w tygodniu 24h.

Wypożyczalnia Samochodów we Wrocławiu i na lotnisku jest otwarta codziennie od 8 do 23. Można wynająć samochód zarówno do zwiedzania Wrocławia , ale także do innych potrzebnych celów. Naszymi wynajętymi autami można poruszać się bezpiecznie po całej Polsce jak i po całej Europie, gdyż posiadają pełne ubezpieczenie i assistance na cała Europę.