Wypożyczalni samochodowych jest coraz więcej, szczególnie w tak wielkich miastach jak Warszawa. Na każdym kroku spotkać można ofertę krótkoterminowego lub długoterminowego wynajmu aut. Najczęściej wypożyczalnie zlokalizowane są w strategicznych punktach stolicy, aby każdy klient miał do nich blisko. Poniżej przedstawiamy listę popularnych wypożyczalni samochodów w Warszawie.

Wypożyczalnie Samochodów Mega Tanio

Mega Tanio ma w Warszawie aż 5 oddziałów wypożyczalni samochodów. Wszystkie znajdują się w dogodnych lokalizacjach, do których łatwo trafić (dworce, lotniska, stacja metra). Wynajem pojazdów odbywa się bez limitu kilometrów. Wszystkie samochody mają ubezpieczenie OC i AC, a nawet Assistance na terenie całej Europy. Flota została wyposażona w nowoczesne auta sprawdzonych i niezawodnych marek, tj. Toyota, Skoda, Ford, Mercedes, Kia, BMW, Audi czy Hyundai.

Chcąc wynająć samochód w warszawskiej wypożyczalni Mega Tanio należy spełnić określone warunki umowy. Kluczowy jest oczywiście wiek. Skorzystać z usług mogą osoby między 19. a 75. rokiem życia. Muszą one przedstawić prawo jazdy (ważne co najmniej od roku) oraz dowód osobisty lub paszport. Firmy, które chcą zdecydować się na wynajem koniecznie powinny dołączyć kserokopie takich dokumentów jak REGON, NIP oraz zaświadczenie o wpisie do EDG lub odpis z rejestru KRS.

Rezerwację samochodu można zrobić telefonicznie, e-mailowo, faxem lub osobiście w oddziale firmy. Warto wiedzieć, że podczas zamawiania auta należy podać nie tylko swoje dane teleadresowe, ale także model samochodu, termin wynajmu, miejsce i godzinę odbioru pojazdu. Jeśli rezerwacja dotyczy wyjazdu za granicę, również należy to od razu zgłosić.

Warszawski oddział Wypożyczalni Samochodów Mega Tanio prowadzi wynajem w 5 punktach:

  • Słomińskiego 6 / Andersa
  • Dworzec Gdański, stacja metra
  • Al. Jerozolimskie, Dworzec Zachodni
  • Lotnisko Okęcie
  • Lotnisko Modlin

Car Net

Car Net to ogólnopolska wypożyczalnia samochodów, która ma swoją siedzibę także w Warszawie. Siedziba znajduje się przy Al. Jerozolimskich 134, jednak auto można odebrać w każdej dzielnicy Warszawy. W Car Net można liczyć na wynajem bez limitu kilometrów, co jest istotne podczas dalekich podróży. Ciekawym udogodnieniem jest możliwość wypożyczenia samochodu razem z szoferem, to dobra opcja dla osób, które nie mają prawa jazdy. Flota Car Net obejmuje wiele samochodów osobowych, także klasy premium. Wśród nich znaleźć można takie marki jak Suzuki, Mazda, Renault, Toyota, Lexus czy Audi.

LeCar

LeCar zlokalizowana jest przy ul. 17 Stycznia 39 w Warszawie, czyli w pobliżu Lotniska Okęcie. Flota wypożyczalni składa się z ponad 400 pojazdów sprawdzonych i znanych marek, tj. Peugeot, Opel, Toyota, Ford czy BMW. Rezerwacji auta można dokonać e-mailowo lub telefonicznie. Co ważne, w LeCar usługi obejmują wynajem krótkoterminowy, jak i długoterminowy.

FleetBook

Wypożyczalnia samochodów FleetBook znajduje się w samym centrum stolicy, przy Al. Jerozolimskich 214. Kontaktować się z biurem można za pomocą e-maila, telefonu lub osobiście w siedzibie. Na stronie internetowej wypożyczalni znajduje się formularz online, dzięki któremu można obliczyć koszt wynajmu konkretnego rodzaju samochodu. Jeżeli chodzi o flotę, dostępne są w niej auta marek: Chevrolet, Opel, Seat, Kia, Hyundai czy Nissan.

Autocash

Wypożyczalnia Autocash ma swój oddział w Warszawie przy ul. Pilchowickiej 27/3B, a więc niedaleko Lotniska Okęcie. Skontaktować się z nią można e-mailowo, telefonicznie (przez całą dobę), przez fax lub osobiście. Autocash ma w ofercie wynajem nie tylko samochodów osobowych znanych marek (Ford, Skoda, Fiat, BMW, Audi, Mercedes)), ale też busów i aut dostawczych. Możliwe jest także wypożyczenie pojazdu z kierowcą.

99Rent

99Rent to wypożyczalnia, która znajduje się przy ul. Połczyńskiej 10, czyli na warszawskiej Woli. W ofercie znaleźć można zarówno usługi krótkoterminowe, jak i długoterminowe. 99Rent często organizuje różne promocje, które wiążą się z obniżkami cen, na przykład na długie weekendy. Wśród samochodów, które można wynająć, wymienia się pojazdy marki Volvo, Volkswagen, Toyota, Seat, Skoda, Opel, Mercedes czy Kia.

Avis

Wypożyczalnia samochodów Avis ma w Warszawie kilka punktów, w których można wynająć auta osobowe, jest to Lotnisko Okęcie, Hotel Marriott i Lotnisko Modlin. W firmie Avis można liczyć na częste promocje obniżające ceny wynajmu. Jeżeli chodzi o flotę, wśród niej znajdują się nowoczesne modele samochodów marek Toyota, Ford, Seat, Volvo, Audi, Mercedes czy Renault./

Panek

Panek to ogólnopolska sieć wypożyczalni. Warszawskie oddziały zlokalizowane są przy ul. 1 sierpnia 10, ul. Grójeckiej 208, przy Al. Jerozolimskich 65/79, a także na Lotnisku Okęcie i Modlin. W wypożyczalni samochodów Panek wynajmu można dokonać na dni lub miesiące. Flota natomiast obejmuje nowoczesne auta marek Seat, Renault, Skoda, Mazda, Mercedes, Opel, Audi, Kia czy Toyota.