Ford Fokus – można wynająć w naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio w oddziałach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Szczecin oraz na wszystkich lotniskach w tych miastach

Opis Samochodu Ford Fokus

Ford fokus to przepiękny i stylistyczny samochód klasy C. Jego opływowy kształt znakomicie prezentuje się podczas jazdy. Nasza wypożyczalnia samochodów posiada najnowszy model tego pojazdu. Nic dziwnego, że to właśnie ten samochód był w pewnym okresie najchętniej kupowanym samochodem na świecie. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo to nowy Ford Focus aż czterokrotnie otrzymał nagrody Euro NCAP Advanced. Zostały one przyznane za zastosowanie technologii skierowanych na bezpieczeństwo: monitorowanie koncentracji kierowcy, funkcję wczesnego ostrzegania Forward Alert system zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach i system kontroli pasa ruchu. Kolejną rzeczą jest system pomiaru ciśnienia. Gdy tylko w jednej z opon zacznie spadać ciśnienie klient naszej wypożyczalni aut zostanie o tym natychmiast poinformowany za pomocą kontrolki na desce rozdzielczej. Nowatorski system zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach (ACS) pozwala na zredukowanie siły uderzenia lub całkowite uniknięcie kolizji podczas jazdy w korkach ulicznych i z niską prędkością.

Samochód posiada również nowoczesny komputer pokładowy SYNC 3. Najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja systemu SYNC. Jest szybki i intuicyjny w obsłudze. Można nim sterować za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8” ekran dotykowy obsługuje gesty znane ze smartfonów i tabletów, dzięki czemu korzystanie z niego jest dziecinnie proste. Wnętrze jest wykonane bardzo starannie z myślą o kierowcy. Wypożyczalnia aut jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Wynajmu aut można dokonać przez 24 godziny na dobę.

Ford Fokus

Klasa C

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wybrane parametry przykładowego Forda Fokusa

Przedstawiona oferta cenowa w tej stronie oraz zawarte informacje na temat opisów samochodów oraz zdjęcia mają charakter informacyjny i tylko poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dostępność, wyposażenie, wygląd aut, ceny  i warunki usługi mogą ulec zmianie, a szczegółowe warunki określa indywidualna umowa najmu samochodu.