Samochód Ford Fokus Kombi. Można wynająć w naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio w oddziałach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Szczecin oraz na wszystkich lotniskach w tych miastach

Opis Samochodu Ford Fokus Kombi

Ford fokus to bardzo dobry samochód klasy C. Cechuje się klasycznym oraz stylistycznym wyglądem. W pewnym okresie był najchętniej kupowanym samochodem na całym świecie. Amerykańscy producenci zadbali w dużej mierze o bezpieczeństwo klientów naszej wypożyczalni aut dzięki takim systemom jak: monitorowanie koncentracji kierowcy, funkcję wczesnego ostrzegania Forward Alert system zapobiegający kolizjom przy małych prędkościach i system kontroli pasa ruchu. Kolejną rzeczą jest system pomiaru ciśnienia. Gdy tylko w jednej z opon zacznie spadać ciśnienie klient naszej wypożyczalni samochodów zostanie o tym natychmiast poinformowany za pomocą kontrolki na desce rozdzielczej. Samochód odznacza się też dzięki swojemu komputerowi pokładowemu SYNC3. Jest on bardzo szybki i intuicyjny w obsłudze.

Wygodę wynajmujących poprawi to, że można nim sterować głosem w języku polskim. Ekran ma, aż 8 cali i obsługuje gesty znane ze smart fonów i tabletów. Trójramienna kierownica wielofunkcyjna jest ergonomiczna i przyjazna wynajmującym auto poprzez swą funkcjonalność. Każdy umieszczony na niej przycisk jest w zasięgu palców, a pozycja kierownicy ułatwia prowadzenie i zwiększa widoczność deski rozdzielczej. Opcjonalnie można również wybrać podgrzewaną kierownicę, która jest niezwykle przyjemnym dodatkiem w zimne dni. Wypożyczalnia aut jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Wynajmu aut można dokonać przez 24 godziny na dobę.

Ford Fokus Kombi

Klasa C+

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wyposażenie

Przedstawiona oferta cenowa w tej stronie oraz zawarte informacje na temat opisów samochodów oraz zdjęcia mają charakter informacyjny i tylko poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dostępność, wyposażenie, wygląd aut, ceny  i warunki usługi mogą ulec zmianie, a szczegółowe warunki określa indywidualna umowa najmu samochodu.