Kia Ceed Kombi. Można wynająć w naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio w oddziałach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Szczecin, Bydgoszcz oraz na wszystkich lotniskach w tych miastach

Opis Samochodu Kia Ceed Kombi

Trzecia generacja samochodu Kia Ceed bardzo dobrze się prezentuje na tle innych pojazdów klasy C. Sportowa linia nadwozia zapewnia odpowiednią prezencję. Kokpit skierowany w stronę tego co wynajmie samochód. Czytelny zestaw wskaźników ułatwia prowadzenie pojazdu. Dyskretne oświetlenie konsoli i wiele przemyślanych rozwiązań sprawiają, że każdy kto wypożyczy auto poczuje się tak jak w swoim własnym samochodzie. Nowoczesne ksenonowe lampy przednie z diodowymi światłami do jazdy dziennej i diodowymi światłami tylnymi sprawiają, naprawdę klasowy wygląd tego samochodu. Wygodę klientów naszej wypożyczalni samochodów podczas jazdy poprawia automatyczna zmiana świateł przez samochód, który dostosowuje się do środowiska w którym przebywa. Dynamiczna na zewnątrz, przestronna wewnątrz.
Kia cee’d idealnie łączy te dwie zalety. Pomysłowe wykorzystanie miejsca zapewnia wszystkim pasażerom mnóstwo przestrzeni i komfort jazdy. Przestrzeń ładunkowa jest jedną z największych w samochodach tej klasy. Co więcej Dzięki dostarczaniu kierowcom informacji m.in. o natężeniu ruchu drogowego czy pogodzie, korzystanie z usługi TomTom® Speed Camera zwiększa bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Wypożyczalnia aut jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Wynajmu aut można dokonać przez 24 godziny na dobę.

Kia Ceed Kombi

Klasa D+

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wybrane parametry przykładowego Kia Ceed