Wypożyczalnia Samochodów Szczecin Mega Tanio

Oddział Szczecin Centrum/ Szczecin Lotnisko

W Szczecinie prowadzimy wynajem samochodów w 2 punktach 

 1. Szczecin ul. Krzywoustego/ Dworzec PKP
 2. Lotnisko Szczecin-Goleniów

Telefon: +48 794 15 15 22 przez 7 dni w tyg. od 8:00 do 23:00

E-mail: info@wypozyczalnia-aut24.pl

Wypożyczalnia samochodów w Szczecinie Mega Tanio zaprasza. Samochody wynajmowane u nas mają ubezpieczenie OC , AC i Assistance. Auta w Szczecinie i na szczecińskim Lotnisku można wynajmować 7 dni w tygodniu przez 24 godziny.

Nasza wypożyczalnia samochodów posiada bardzo przystępne ceny. Dla każdego wynajmu krótkoterminowego, proponujemy znaczne rabaty.  Podobnie dla wynajmu długoterminowego można uzyskać ciekawą ofertę. Wynajem samochodów następuje po wcześniejszej rezerwacji samochodu na naszej infolinii czynnej od 8 do 23 7 dni w tygodniu.

Wypożyczalnia samochodów Szczecin proponuje zwiedzanie najciekawszych miejsc w Szczecinie, zobacz co warto zobaczyć!

Szczecin jest trzecim co do wielkości miastem w Polsce, a ósmym jeśli chodzi o zamieszkiwaną go ludność. Łączy się to z tym, że przez Szczecin przepływa Odra, a w jego granicach znajduje się również jezioro Dąbie, więc duża jego cześć to obszary wodne. Ponadto miasto opiewa w wiele atrakcji oraz ciekawych miejsc, które można odwiedzić wypożyczonym samochodem.

Zamek Książąt Pomorskich

Malowniczy renesansowy zamek położony na wzgórzu zamkowym nie daleko Odry. Jest to historyczna rezydencja rodu Gryfitów, którzy w swoim czasie byli władcami Księstwa Pomorskiego. Co ciekawe duża część zamku została zniszczona podczas bombardowań aliantów podczas II wojny światowej. Żeby dowiedzieć się więcej oraz zobaczyć walory tego zamku podczas podróży samochodem właśnie na to miejsce powinniśmy znaleźć chwilę wolnego czasu.

Wały Chrobrego

Znakomitym miejscem do odpoczynku podczas przejazdów po Szczecinie są Wały Chrobrego. Jest to przepiękny taras widokowy o długości około 500 metrów. Położony nieopodal wcześniej wspomnianego zamku. Dodatkowo na jego obszarze mieści się również Gmach Główny Muzeum Narodowego i Urzędu Wojewódzkiego. Od strony miasta kompozycję zamyka swobodnie zakomponowany park. Ten wspaniały taras wybudowano na gruzach XVIII fortyfikacji, których wyburzanie rozpoczęto w latach 70 XIX w. Szczególnie warto odwiedzić to miejsce w nocy, kiedy nie zastaniemy już światła słonecznego i będziemy mogli podziwiać Szczecin oświetlony przez różnorodne sztuczne światła oraz księżyc.

Puszcza Wkrzańska

Jest to puszcza położona jednocześnie w Polsce i w Niemczech. Obszar całej puszczy wynosi aż 1500 km kwadratowych. Ze względów przyrodniczych najcenniejszym w puszczy jest Rezerwat Świdwie, który zajmuje się ochroną ptaków w tym żurawi oraz wiele innych zwierząt. Dla miłośników podziwiania wspaniałych okazów na terenie puszczy rozstawione są stacje ornitologiczne. W okolicach Szczecina puszcza tworzy parki leśne: Arkoński, Głębokie i Mścięcino oraz Park Kasprowicza. Jest to idealne miejsce dla wszystkich naszych klientów wynajmujących auto, którzy lubią spokój i naturę warto tu podjechać aby dotlenić swój organizm uciec od zgiełku miasta oraz pozwolić myślą się zebrać lub też pospacerować z bliskimi.

Ponadto wypożyczając u nas samochód możesz odwiedzić też inne miejsca warte zobaczenia w okolicach Szczecina takie jak:

 • Bazylika archikatedralna św. Jakuba
 • Park im. Stefana Żeromskiego
 • Ogród Różany
 • Brama Portowa
 • Papugarnia Carmen
 • Ratusz Staromiejski
 • Brama Królewska
 • Baszta Panieńska
 • Wieża Quistorpa
 • Park trampolin

Najtańsza wypożyczalnia w Szczecinie – Mega Tanio – posiada 2 miejsca wynajmu samochodu – lotnisko Szczecin-Goleniów i Szczecin miasto. Wynajem samochodów w Szczecinie jest możliwy przez 7 dni w tygodniu. Dzięki wynajęciu samochodu można zwiedzić cały Szczecin a także okolice. Ponadto wynajętymi autami można poruszać się zarówno po całej Polsce jak i Europie.