Ford Fiesta – można wynająć w naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio w oddziałach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Szczecin, Bydgoszcz oraz na wszystkich lotniskach w tych miastach

Opis Samochodu Ford Fiesta

Nowy Ford Fiesta jest dobrze wyposażonym samochodem i jednym z najpopularniejszych w segmencie – B. Zaczynając od jego wnętrza to jest ono ciekawe i nowoczesne a co najważniejsze bardzo dobrze wykonane. Na pokładzie tego samochodu klienci naszej wypożyczalni samochodów znajdą wiele udogodnień takich jak: asystent parkowania, kamery monitorujące sytuację wokół pojazdu, systemy zapobiegające kolizjom, system rozpoznawania znaków, asystent pasa ruchu czy radar wykrywający obecność pieszych w odległości 130 metrów przed samochodem. Nasza wypożyczalnia samochodów posiada najnowszy model tego samochodu.

Nowy ford jest oszczędny przez silniki EcoBoost zastosowane w nowej Fieście zostaną wyposażone w system dezaktywacji jednego cylindra, pozwalający zaoszczędzić paliwo podczas spokojnej jazdy. Komfort jazdy wynajmującym samochód poprawia bardzo dobre wyciszenie samochodu dzięki grubszym szybą i matą wyciszającym. Oznacza to, że jest to idealny samochód klasy B który dzięki swoim zaletą podchodzi pod wyższą klasę i pozwala zrelaksować się kierowcy w trakcie jazdy. Wypożyczalnia aut jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Wynajmu aut można dokonać przez 24 godziny na dobę.

Ford Fiesta

Klasa B+

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wybrane parametry przykładowego Forda Fiesty

Średnie spalanie4.3l/100km
Spalanie w mieście5.4l/100km
Spalanie poza miastem3.6l/100km
Ilość miejsc5
Ilość drzwi5
Pojemność bagażnika290 – 960l

 

Przedstawiona oferta cenowa w tej stronie oraz zawarte informacje na temat opisów samochodów oraz zdjęcia mają charakter informacyjny i tylko poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dostępność, wyposażenie, wygląd aut, ceny  i warunki usługi mogą ulec zmianie, a szczegółowe warunki określa indywidualna umowa najmu samochodu.