Samochód Hyundai I20 – można wynająć w naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio w oddziałach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Szczecin oraz na wszystkich lotniskach w tych miastach

Opis Samochodu Hyundai i20

Koreańczycy tworząc Hyundai i20 bardzo się postarali zarówno od strony wizualnej jak i technicznej. Ten miejski samochód klasy B został wykonany dzięki systemowi “Fluidic Sculpture 2.0” przez co został wzmocniony dynamicznie rozciągniętymi reflektorami oraz precyzyjnym poprowadzeniem konturów powierzchni. Jednak największą uwagę z zewnątrz przykuwa pięknie wykonany heksagonalny grill. Co więcej masywny wygląd nadwozia łączy się tu z dynamicznie zarysowanymi kształtami, sprawiając imponujące wrażenie. Klienci wypożyczający ten samochód będą czuli ogromny komfort jazdy dzięki znakomicie wykonanemu wnętrzu. Kabinę wykończono korzystając ze starannie dobranych materiałów, tworząc unikalną atmosferę wnętrza wysokiej jakości. Nasza wypożyczalnia aut posiada najnowszy model tego samochodu.

Natomiast jeśli chodzi o serce tego samochodu to Silnik CRDi gwarantuje przyjemność jazdy w połączeniu z niskim zużyciem paliwa i wysoką elastycznością. Silnik 1,4 CRDi zapewnia moc 90 KM przy 4000 obr/min oraz moment 240 Nm zakresie 1500 ~ 2500 obr/min. Wynajmujący dzięki nowym technologią użytym przy produkcji tego samochodu nie będą musieli się martwić o swoje bezpieczeństwo. System LDWS minimalizuje zagrożenia towarzyszące niezamierzonemu zjechaniu ze swojego pasa ruchu. Jeśli system oceni, że kierowca nieświadomie zaczyna opuszczać pas ruchu, ostrzeże go o tym wizualnie i dźwiękowo. System TPMS w trakcie jazdy będzie informował kierowcę o spadku ciśnienia w oponach korzystając z sygnałów dostarczanych przez czujniki i wyświetlając informację na desce rozdzielczej. Wypożyczalnia aut jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Wynajmu aut można dokonać przez 24 godziny na dobę.

Hyundai i20

Klasa B+

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wybrane parametry przykładowego Hyundai i20

Średnie spalanie5.1L/100km
Spalanie w mieście6.6L/100km
Spalanie poza miastem4.2L/100km
Ilość miejsc5
Ilość drzwi5
Pojemność bagażnika326L