Samochód Toyota Aigo – można wynająć w naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio w oddziałach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Szczecin oraz na wszystkich lotniskach w tych miastach

Opis Samochodu Toyota Aygo

Toyota Aygo w porównaniu do swoich poprzednich wersji znacznie poprawiła stylistykę zewnętrzną i wewnętrzną.
Nasza wypożyczalnia samochodów przedstawia państwu najnowszy miejski model toyoty:
Nowa Toyota Aygo znacząco różni się od swojej poprzedniczki. Jej wygląd jest bardzo unikalny i przyciągający. Ze względu na zaprojektowany przód w kształcie litery X. Samochód idealnie nadaję się do jazdy po mieście. Zużywa on jedynie średnio 5.5L na 100 km. Warto wspomnieć o całkiem bogatym wyposażeniu małej Toyoty, które na pewno poprawi komfort jazdy klientów naszej wypożyczalni aut. Została ona wyposażona przez swoich producentów. w diody LED do jazdy dziennej, system kontroli ciśnienia w oponach, projektorowe światła główne, sześć poduszek powietrznych, ESP, a także komputer pokładowy. Samochód oprócz świetnego wyglądu zewnętrznego posiad również znakomitą stylizację w jego wnętrzu, dzięki niej czujemy, że naprawdę jesteśmy częścią nowoczesności.
Co więcej samochód posiada ogromną ilość możliwości jego personalizacji. W rankingach awaryjności wypadł bardzo dobrze. Więc każdy wynajmujący samochód chcący bezproblemowej jazdy może u nas wybrać ten pojazd. Wypożyczalnia aut jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Wynajmu aut można dokonać przez 24 godziny na dobę.

Toyota Aigo

Klasa A+

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wybrane parametry przykładowej Toyoty Aygo

Średnie spalanie5l/100km
Spalanie w mieśćie5.5L/100km
Spalanie poza miastem3.8L/100km
Liczba miejsc4,5
Liczba drzwi5