Samochód Skoda Fabia – można wynająć w naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio w oddziałach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Szczecin oraz na wszystkich lotniskach w tych miastach

Opis Samochodu Skoda Fabia

Tym którzy chcą wynająć auto, a stawiają na klasykę polecamy najnowszą wersje SKODY FABIA. Miejski model segmentu B produkowany od 1999 roku. Następca modelu Felicia. Nasza wypożyczalnia samochodów prezentuje najnowszy model tego pojazdu. Fabia pomimo swej klasyki posiada ogromną ilość charakterystycznych elementów. Jej Tylna pokrywa posiada wyróżniające się trójkątne powierzchnie podkreślające grę świateł tego samochodu, które tak jak w innych modelach są wykonane w kształcie litery C.
Jeśli chodzi o komfort to producenci zadbali w tym aspekcie o klientów naszej wypożyczalni aut wyposażając ten samochód w wiele nowinek technologicznych takich jak: Kamera cofania która pozwoli na większą pewność przy parkowaniu, wyświetlacz maxi dot, dzięki któremu uzyskamy wiele niezbędnych informacji o przebiegu jazdy, tempo mat który pozwoli się zrelaksować na wypadek dłuższej i męczącej podróży. Samochód posiada również bardzo prosty w obsłudze system ustawień pojazdu, dzięki któremu możemy dostosować go indywidualnie tak jak chcemy. Bezpieczeństwo też jest atutem tego pojazdu gdyż SKODA FABIA uzyskała 5 gwiazdek w testach zderzeniowych Euro NCAP’s. Wypożyczalnia aut jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Wynajmu aut można dokonać przez 24 godziny na dobę.

Skoda Fabia

Klasa B+

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wybrane parametry przykładowego Forda Fiesty

Średnie spalanie5.7L/100km
Spalanie w mieście6.2L/100km
Spalanie poza miastem5.0L/100km
Ilość miejsc5
Ilość drzwi5
Pojemność bagażnika330L