Wypożyczalnia Samochodów w Krakowie Mega Tanio

Oddział Kraków Centrum/ Kraków Lotnisko Balice

Wynajem samochodów w Krakowie prowadzimy w 2 punktach 

  1. Kraków ul. Przewóz 21
  2. Lotnisko Kraków- Balice

Telefon: +48 794 15 15 22 przez 7 dni w tyg. od 8:00 do 23:00

E-mail: info@wypozyczalnia-aut24.pl

wypozyczalnia-samochodow-krakow
tanio-wynajem-samochodow-krakow-mercedes

Wypożyczalnia Samochodów w Krakowie: Lotnisko Balice i Kraków Centrum 

Nasza wypożyczalnia samochodów w Krakowie zaprasza wszystkich, których interesuje wynajem auta na krótki bądź długi termin. Wynajem samochodów prowadzimy przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Aby wynająć auto należy najpierw dokonać rezerwacji samochodu na naszej infolinii, mailowo lub telefonicznie. Pracujemy na infolinii  w godzinach o 7 do 23 przez 7 dni w tygodniu. Jednakże sam odbiór samochodu mogą Państwo dokonać przez całą dobę.  Zarezerwowany samochód podstawiamy w wybranym terminie w wybranej lokalizacji. Pojazd można także odebrać w naszej siedzibie firmy w Krakowie na ulicy Przewóz 21 oraz  w naszym oddziale mobilnym na lotnisku Balice w Krakowie. Płatności można dokonywać gotówką, bądź kartą płatniczą lub przelewem.  Posiadamy przenośne terminale płatnicze co znacznie usprawnia płatności kartą przy podstawieniu samochodu pod wskazany adres.

Wynajem samochodów w Krakowie krótko i długoterminowy

Wynajem aut krótkoterminowy charakteryzuje się dużymi rabatami już powyżej 6 dni wynajmu. Natomiast gdy interesuje Cię wynajem samochodu na długi termin oferta jest indywidualnie dobierana w zależności od długości wynajmu samochodu osobowego.

Wypożyczalnia samochodów Mega Tanio zastrzega sobie wynajem samochodu dla osób które ukończyły 21 lat i mają prawo jazdy minimum od roku. Przy wynajmie samochodu staramy, aby było jak najmniej formalności, dlatego samo podpisanie umowy jak i wynajem auta trwa nie dłużej niż 5 minut.

Najczęściej wynajmowanymi autami w Krakowie są Ford Fiesta, Toyota Yaris, Skoda Fabia, Ford Fokus, Kia, Skoda Oktawia kombi. Z samochodów luksusowych są wynajmowane Mercedes C klasa, BMW 3, BMW 5, BMW X3, Audi Q7, Mercedes GLA, Mercedes CLA oraz klasy SUV jak Kia Sportage.

W naszej flocie posiadamy samochody, które są nowe i zadbane, posiadają ubezpieczenie OC i AC. Samochody są u nas wypożyczane czyste.

Do samochodów w momencie ich wynajmu można zażyczyć sobie także dodatki takie jak nawigacja GPS ( jeśli dane auto nie posiada wbudowanej nawigacji ), foteliki dla dzieci dla każdego przedziału wieku, łańcuchy śniegowe, telefony komórkowe, bagażniki dachowe.

Wynajem samochodów luksusowych w Krakowie z kierowcą klasy premium

Nasza  wypożyczalnia samochodów luksusowych w Krakowie oferuje wynajem aut luksusowych z kierowcą.  Jest możliwość wynajęcie samochodu osobowego z kierowcą klasy Premium, a także busa 7 lub 9 osobowego.

Posiadamy w swojej flocie eleganckie samochody klasy Premium, posiadające przepiękną stylistykę, ekskluzywne wyposażenie wnętrza (np. skórzana tapicerka, panorama-dach, podgrzewane fotele, automatyczna klimatyzacja wielostrefowa itp.). Są to pojazdy osobowe czołowych producentów takich jak Mercedes, BMW, Audi, Volvo, Audi, Lexus.

Wypożyczalnia aut w Krakowie z kierowcą to bardzo dobre rozwiązanie dla osób prywatnych cieniących sobie komfort, a także świetne rozwiązanie dla firm. Jeśli ktoś chce odebrać ważnego kontrahenta lub współpracownika z lotniska lub jest potrzebny samochód dla prezesów, dyrektorów lub członków zarządów wówczas to rozwiązanie jest idealne. Wypożyczalnia samochodów luksusowych klasy Premium poleca taki wynajem aut luksusowych na imprezy prywatne lub firmowe, a także wesela.

Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Krakowie Mega Tanio zaprasza do zwiedzania najpiękniejszego miasta w Polsce – Krakowa

Kraków jest to drugie największe miasto pod względem powierzchni w Polsce. Wynajęcie samochodu z naszej wypożyczalni samochodów ułatwia klientom dojazd do ciekawych miejsc.

Jednym z nich jest Zamek Królewski będący przez wielki siedzibą władców i symbolem państwowości. Znajduje się na Wzgórzu Wawelskimi, został wpisany na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Obecnie we wnętrzu komnat eksponowane są liczne kolekcje obrazów, mebli, rzeźb, wyrobów złotniczych, militarnych jak i porcelanowych. Na ścianach podziwiać można arrasy Zygmunta Augusta. U podnóża wzgórza znajduje się natomiast Rzeźba smoka Wawelskiego ziejąca ogniem. Jest to niewątpliwie ulubiona atrakcja dla małych turystów. Należy pamiętać, że dla wszystkich zwiedzających oferujemy tanie wypożyczenie samochodu w Krakowie.

Katedra na Wawelu była miejscem koronacji królów i ich pochówku. W podziemiach katedry znajdują się także groby bohaterów narodowych i wieszczów, m.in. Tadeusza Kościuszki, Adama Mickiewicza i Juliusza Słowackiego.

Zwiedzanie miasta Krakowa korzystając z naszej usługi wynajmu samochodów

Wypożyczalnie samochodów w Krakowie mają w ofercie różne samochody, jednakże to u nas wynajem auta jest wyjątkowo atrakcyjny cenowo. Udając się do Bazyliki Mariackiej klienci naszej wypożyczalni dostrzegają prawdziwy skarb, którym jest ołtarz autorstwa Wita Stwosza. Jest to największy obiekt w Europie tego typu. Z zewnątrz charakterystycznym elementem budowli owianym legendą są dwie wieże innej wysokości. Co godzinę, na cztery strony świata rozbrzmiewa hejnał mariacki z najwyższej wieży, urywając się od lat w tym samym momencie.

Jednym z czterech kopców znajdujących się na terenie Krakowa jest Kopiec Tadeusza Kościuszki. Wzniesiony dla uczczenia pamięci tego jakże zasłużonego patrioty. Z jego wierzchołka rozciąga się przepiękny, malowniczy widok na Kraków i okolice.  Zwiedzając jednocześnie tak dużo atrakcji w Krakowie, a także w miejscowościach pobliskich takich jak Oświęcim czy Wieliczka warto skorzystać z opcji wynajmu samochodu bez limitu kilometrów, którą zapewniamy dla wszystkich klientów korzystających z promocji.

Wysiadając z wynajętego samochodu, nasi klienci udają się na spacer po Rynku Głównym. Głównym celem jest dotarcie do Sukiennic. Swoją siedzibę mają tam handlarze, prezentujący na swoich straganach rękodzieła jak i biżuterię oraz wszelkiego rodzaju pamiątki.

Miejscem gdzie przeplata się tradycja chrześcijańska z żydowską jest Krakowski Kazimierz. Znajdują się tutaj zabytkowe synagogi oraz typowe żydowskie restauracje.   

Tylko 10 kilometrów dzieli Kraków od słynnej Kopalni Soli w Wieliczce. Docierając tam wypożyczonym od nas autem, można udać się podziemną trasą turystyczną. Przechadzając się labiryntami solnych korytarzy klienci poznają historię oraz tradycje tej wielickiej Kopalni.

Samochody dostarczamy na terminal przy samym lotnisku w Balicach

Wypożyczalnia samochodów przy lotnisku Balice wychodzi naprzeciwko oczekiwaniom klientów i podstawia samochody do wynajęcia pod sam terminal. Dzwoniąc do nas lub wysyłając e-mail otrzymacie specjalne rabaty na wynajem samochodu na terenie Krakowa, a także na podróże po całej Polsce. Zapraszamy do nas, do wypożyczalnia samochodów w Krakowie.  Możliwe rabaty nawet do 45%.

Wypożyczalnia samochodów osobowych Mega Tanio udostępnia pojazdy dla swoich klientów zawsze czyste. Zwracając auto należy je także umyć lub nasi pracownicy mogą w tym wyręczyć, jednakże będzie to koszt jednorazowy 50 zł . Paliwo w naszych samochodach osobowych tankujemy do pełna i z takim stanem paliwa auto należy zwrócić.

Wypożyczalnia samochodów oferuje wynajęcie samochodu najtaniej. Jest to nasza specjalność od kilkunastu lat dlatego nasza oferta jest najtańsza na rynku.