Wypożyczalnia Samochodów Poznań Mega Tanio

Wynajem samochodów w Poznaniu prowadzimy w 2 punktach 

  1. Poznań centrum ul Górna Wilda 100
  2. Lotnisko Poznań – Ławica

Telefon: +48 794 15 15 22 przez 7 dni w tyg. od 8:00 do 23:00

E-mail: info@wypozyczalnia-aut24.pl

wypozyczalnia-samochodow-poznan

Wypożyczalnia Samochodów Poznań: Lotnisko Ławica i Poznań Centrum 

Wypożyczalnia samochodów Poznań Mega Tanio prowadzi wynajem aut w 2 punktach – w centrum i na Lotnisku Ławica w Poznaniu.  Wynajmu samochodów w obydwu oddziałach można dokonywać 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Samochody można wynająć w naszych punktach, a na życzenie klienta dowozimy pod wskazany adres. Jeśli chodzi o samochód “na już” na ogół staramy się dowieźć auto do 1 godziny od momentu rezerwacji. Jednakże preferowane jest dokonanie rezerwacji kilka dni wcześniej na naszej infolinii, czynnej 7 dni w tygodniu od 8 do 23.  Nasi pracownicy po dokonanej wcześniejszej rezerwacji zawsze punktualnie podstawiają auto na lotnisko czy do umówionego miejsca w centrum Poznania.

Samochody do wynajęcia w Poznaniu w naszej wypożyczalni aut są dostępne dla klientów, którzy ukończyli 21 lat oraz posiadają prawo jazdy minimum rok. Sam wynajem aut przebiega u nas szybko przeważnie do 5 minut bez zbędnych formalności.

Wynajem samochodów w Poznaniu – tylko nowe auta

Wypożyczenie samochodu w Poznaniu wiąże się z prześledzeniem wielu ofert w internecie, które zamieszczają wypożyczalnie samochodów w tym mieście. Jednakże sama oferta nie mówi o tym, że samochody osobowe są nowe czy używane. Nasza wypożyczalnia samochodów może zagwarantować pojazdy nie starsze niż 2 lata. Dlatego stawia to nas na najwyższym podium wśród poznańskich wypożyczalni aut. Wynajęcie samochodu w naszej firmie przebiega bez zbędnych formalności, a nasi pracownicy zawsze starają się żeby auta były czyste i pachnące.

Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu lotnisko Ławica

Wynajem aut odbywa się w centrum miasta, ale posiadamy także drugą lokalizację na lotnisku Ławica w Poznaniu. Samochody na lotnisku, żeby zapewnić jak największą wygodę dla naszych klientów, podwozimy pod sam terminal. Wynająć samochód można przy użyciu karty płatniczej lub za gotówkę.

Trendy przy wynajmie samochodów w Poznaniu

Przeważnie klienci wynajmując u nas auta z segmentu B i C, typu Toyota Yaris, Skoda Fabia , lub Ford Fokus, Kia Ceed, A z klasy D popularnością cieszą się Skody Oktawie zarówno w nadwoziu liftback jak i kombi. Jeśli chodzi o segment samochodów luksusowych to najpopularniejsze z BMW są BMW 3, BMW 5. Natomiast z mercedesów: Mercedes C klasa, Mercedes GLA, Mercedes CLA oraz Audi Q7.

Najtańsza Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu – serwis na najwyższym poziomie

Wypożyczalnia samochodów Mega Tanio w Poznaniu oferuje pojazdy osobowe i dostawcze, które serwisowane są na bieżąco w autoryzowanych serwisach samochodowych. Na bieżąco są też wymienianie klocki i tarcze hamulcowe, oraz inne części, które się często zużywają.

Wynajem samochodów w Poznaniu – wynajem samochodów krótkoterminowy i długoterminowy

Wynajmujemy auta na wynajem krótko i długoterminowy. Przy wynajmie samochodów krótkoterminowym klienci mogą liczyć na bardzo duże rabaty powyżej 6 dni wynajmu. Przy wynajmie aut długoterminowym oferta jest konstruowana indywidualnie pod potrzeby każdego klienta. Także posiadamy bardzo konkurencyjne oferty dla wynajmu średnioterminowego. Dlatego posiadamy duże grono zadowolonych klientów.

Dodatki przy wynajmie samochodu

Przy rezerwacji samochodu do wynajmowanego auta można zażyczyć sobie także dodatki np: nawigacje GPS jeśli takowa nie jest wbudowana, foteliki dla dzieci, łańcuchy śniegowe, bagażniki dachowe.

Wynajem samochodów luksusowych klasy premium w Poznaniu z kierowcą

Poznańska wypożyczalnia samochodów luksusowych prowadzi także wynajem aut luksusowych z kierowcą.  Jest możliwość wynajęcie samochodu osobowego z kierowcą lub limuzyny.

Nasza wypożyczalnia samochodów Poznań Mega Tanio posiada luksusowe samochody. Posiadają one przepiękny design, bardzo dobre wyposażenie skórzana tapicerka, podgrzewane fotele, najnowocześniejszą stylistykę, klimatyzacja wielostrefowa i inne. Na ta flotę składają się pojazdy osobowe najlepszych marek takich jak BMW, Mercedes, Audi, Volvo.

Wynajem samochodów luksusowych w Poznaniu z kierowcą to bardzo dobre rozwiązanie dla firm , a także dla osób prywatnych, którzy cenią własny komfort podróżowania. Dodatkowo rozwiązanie to sprawdza się przy odbieraniu ważnych kontrahentów na lotnisku.

Wypożyczalni Samochodów Poznań zaprasza 7 dni w tygodniu do wynajęcia auta.

Co interesującego możemy zobaczyć w Poznaniu korzystając z aut wypożyczalni samochodów w Poznaniu Mega Tanio?

Dla przybyszów z różnych zakątków świata do Poznania oferujemy wynajem samochodów w Poznaniu w atrakcyjnych cenach.  Wynajęcie samochodu w Poznaniu jest dogodne także dla klientów, którzy w godzinach nocnych potrzebują skorzystać z tej usługi.

Park Wilsona

Park Wilsona to zabytkowy park z XIX w. który funkcjonuje jako ogród botaniczny. Jest to bardzo klimatyczne oraz uspokajające miejsce. Na jego terenie możemy odwiedzić palmiarnie, która została już wzniesiona tam w 1910r. Wizerunek parku tworzą dwa monumentalne drzewa uznawane za pomniki przyrody oba o obwodzie ponad 4 metrów. Jest to idealne miejsce do odpoczynku dla klientów naszej wypożyczalni aut oraz do szybkiego zebrania myśli i ruszenia dalej w podróż. Ważną informacją jest to że jest on zamykany na noc i jego walory możemy podziwiać jedynie w dzień, dlatego oferujemy najtańsze wypożyczenie samochodu w Poznaniu aby zrekompensować niedogodne godziny otwarcia parku.

Stary Rynek

Wszystkim wynajmującym auta pragnącym zdobywać historyczne doświadczenie oraz wiedzę polecamy odwiedzić ,Stary Rynek. Jest to główny plac miejski w Poznaniu, który został wytyczony już w 1253 roku. Jego kształt przypomina kwadrat, którego bok sięga ponad 100 metrów. Co potwierdza, że jest to jeden z największych rynków w Europie a 3 co do wielkości w Polsce. Przejeżdżając wynajętym samochodem przez miasta warto zatrzymać się w tym miejscu aby móc podziwiać wspaniale prezentujący się Ratusz. Dodatkowo proponujemy zobaczyć Wagę miejską, Odwach, Fotoplastykon.

Nasza wypożyczalnia samochodów Poznań – zawsze na miejscu o odpowiedniej godzinie 

Nasza firma –wypożyczalnia samochodów Mega Tanio umożliwia bez zbędnych formalności wynajęcie samochodu na kilka dni, a także na godziny bez limitu kilometrów.  W Poznaniu inne wypożyczalnie samochodów w zasadzie nie umożliwiają wynajęcia auta na godziny. Nasz mobilny punkt odbioru samochodu zlokalizowany jest w dwóch punktach: wypożyczalnia samochodów na Lotnisku Poznań-Ławica, oraz w mieście. Zapewniamy wynajem aut w Poznaniu bez limitu kilometrów. Wynajem aut luksusowych odbywa się na podobnych zasadach jak wynajem samochodów osobowych.

Zamek Cesarski

Perłą architektury poznańskiej jest Zamek Cesarski, który powstał dla ostatniego cesarza niemieckiego i króla Prus Wilhelma II. Jest to jeden z najmłodszych zamków w Europie jego budowę rozpoczęto na początku XX w. Zamek ma ponad 500 pomieszczeń a jego powierzchnia użytkowa wynosi około 13 kilometrów kwadratowych. W całym kompleksie mieści się podobnie jak w Pałacu Kultury wiele instytucji. Przykładowo: gmach Poczty Głównej, Collegium Maius, Opera, budynek Akademii muzycznej. To dzieło zagranicznego architekta nadało Poznaniu ogromnego uroku.

Park Cytadela

Dla wynajmujących lubiących naturę, polecamy największy park Poznania – Park Cytadela. Jego powierzchnia sięga około 100 hektarów. Został on w 2008 roku uznany przez Prezydenta RP za zabytek historii. Gdy klienci naszej wypożyczalni mają chwilę wolnego czasu często wstępują do tego parku aby podziwiać wiele wspaniałych miejsc. Najczęściej są to: Muzeum uzbrojenia, Redute I, Bastion II, Dzwon pokoju, rozarium, amfiteatr oraz restauracje. Dlatego dzięki restauracją można odpocząć i rozpocząć zwiedzanie nowych miejsc.

Nie są to jedyne atrakcje w Poznaniu, na które napotkać się mogą wynajmujący u nas auta. Polecamy odwiedzić również inne ciekawa miejsca takie jak:

– Jezioro Maltańskie
– Bazylika Apostołów Piotra i Pawła
– Muzeum Narodowe
– Zamek Królewski
– Pałac w Rogalinie
– Muzeum Archeologiczne

Nasza najtańsza Wypożyczalnia Samochodów w Poznaniu, a także na lotnisku Ławica zaprasza codziennie 7 dni w tygodniu. Można u nas wynająć samochody różnych marek, a także różne klasy samochodów, od najmniejszych po największe auta klasy Premium. Wynajem samochodu u nas trwa kilka minut, by później cieszyć się atrakcjami miasta Poznania lub można także zwiedzić miejsca wokoło Poznania. Naszymi samochodami można pojechać zwiedzać całą Polskę, a nawet Europę.