Wynajem Długoterminowy Samochodów

Oferujemy wynajem samochodów na średni oraz długi termin

Ceny już od 899 zł za miesiąc. Samochody osobowe i klasy Premium, luksusowe. Auta tylko nowe.

Wynajem średnioterminowy samochodów

Od 3 do 18 miesięcy

Wynajem długoterminowy samochodów

Powyżej 18 miesięcy

Negocjacja Cen

Od 3 miesiąca do 18 miesięcy ceny negocjowane indywidualnie.

Zadzwoń i dowiedz się szczegółów

+48 794 151 522

od 8:00 do 23:00 / 7 dni w tygodniu

lub napisz e-mail

info@wypozyczalnia-aut24.pl

Samochody osobowe 

Klasa A, A+

od 899 zł np. Toyota Aygo

Klasa B, B+

od 999 zł np. Ford Fiesta

Klasa C, C+

od 1299 zł np. Ford Fokus

Klasa D, D+

od 1399 zł np. Kia Ceed

Wypożyczalnia samochodów Mega Tanio oferuje promocje. Wynajem na minimum cztery miesiące. Ceny na krótsze terminy negocjowalne indywidualnie na korzyść klienta.  

Skoda Rapid klasa C nowy 2019

1600 zł 1359 zł miesięcznie

 Najnowocześniejsze silniki TSI turbo doładowane ekonomiczne ( spalanie jak diesel około 4,9 l. na 100 km) oraz dynamiczne (około 9,8 sek do 100 km/h ). Duży bagażnik 560l. ( dla porównania Ford Focus ma 470l. ) 

wypozyczalnia-samochodow-skoda-rapid

 

Klasa D+ Skoda Octavia Liftback ( sedan) lub Kombi

2290 zł 1599 zł miesięcznie 

 

wynajem-dlugoterminowy-samochodow-skoda-octavia

Klasa SUV  KIA Sportage lub NISSAN Qushqai Najnowsze Modele

2300 zł 1899 zł miesięcznie 

wynajem-dlugoterminowy-samochodow-kia-sportage

Klasa C+  Skoda Fabia Kombi ( bagażnik większy od Forda Fokusa Kombi ) 

1600 zł 1259 zł miesięcznie

wynajem-dlugoterminowy-samochodow-skoda-fabia

Klasa EA+ Skoda Super B Automat Full Wersja limuzyna 2019

3200 zł 2699 zł miesięcznie

wynajem-dlugoterminowy-samochodow-kia-optima

Klasa DA+ SUV Premium  Mercedes GLA Automat

3500 zł 2899 zł miesięcznie 

wynajem-dlugoterminowy-samochodow-mercedes-gla

Tylko bezpieczne i niezawodne auta

Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio wypożycza samochody najlepszych marek. Ponieważ nasi klienci chcą i zasługują na samochody bezpieczne, w naszej ofercie znajdą tylko te dobrze utrzymane i niezawodne auta. Profesjonalnie i rzeczowo odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Oferujemy najtańszy wynajem długoterminowy samochodów

Z wypożyczalni samochodów korzysta wiele osób czy to poprzez firmę czy prywatnie. Klienci wypożyczają samochody według swoich potrzeb często na kilka godzin. Lecz niewiele z tych osób wie o możliwości wypożyczenia samochodu długoterminowo. Dlatego podniosło by to poziom wygody w firmach, na które pracownicy wypożyczają samochody aby móc załatwić szybko i sprawnie powierzone im zadania. Lecz tyczy się to również osób prywatnych przykładowo turystów którzy przylatują do kraju z zagranicy i wiedzą że spędzą tu jakiś czas idealny wydaję się pomysł wypożyczenia samochodu długoterminowego. Czas takiego wypożyczenia waha się od kilku miesięcy do kilku lat.

Wypożyczalnia samochodów na długi termin w całej Polsce

Nasza wypożyczalnia samochodów działa na terenie dużych miast W Polsce. Jednakże na wynajem długookresowy dowozimy nasze samochody na terenie całej Polski. W szczególnych promocjach często mamy Wynajem długoterminowy samochodów Warszawa, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Katowice, Kraków, Rzeszów oraz naturalnie w pozostałych miastach w Polsce.

Dlaczego akurat wypożyczenie długoterminowe?

Wszyscy w dzisiejszych czasach chcieliby tanio, szybko oraz wygodnie podróżować. Czasami bardzo trudno jest pogodzić ze sobą te trzy czynniki. A właśnie taki wariant do wyboru daje nam wypożyczenie samochodu długoterminowo w naszej firmie. Często osoby prywatne lub szefowie firm mając samochody na własność muszą się martwić o to gdzie przechowywać opony, gdzie najlepiej serwisować samochód, oraz o zużycie auta przez intensywną eksploatacje. Problem ten rozwiązuje wynajem długoterminowy, ponieważ podpisując umowę z naszą firmą oferujemy ci szereg kompleksowych usług oraz korzyści a przede wszystkim zadbamy serwisowanie wypożyczonego samochodu, będziemy przechowywać opony letnie/zimowe, nie będziesz musiał martwić się czy samochód ma ważny przegląd lub ubezpieczeń bo to wszystko będzie na naszych barkach.

Jedyne co będziesz musiał zrobić to podpisać z nami korzystną dla ciebie umowę i cieszyć się beztroską eksploatacją jednego z wielu modelów samochodów które mamy w swojej szerokiej ofercie. W ramach umowy pokrywamy wszystkie, nawet najmniejsze koszta związane z serwisowaniem pojazdu. Jako, że współpracujemy z wieloma serwisami w kraju samochód będzie można oddać do najbliższego dla siebie serwisu. Dodatkowo w sytuacji awarii samochodu, czy też wypadku, dostarczymy samochód zastępczy. Prowadzimy również całą procedurą związaną ze szkodą komunikacyjną, załatwiamy wszelkie niezbędne formalności, także związane z usługą Assistance. Klienci korzystający z wynajmu długoterminowego samochodów nie ponoszą ryzyka związanego z utratą ich wartości, co zdarza się, kiedy przychodzi im sprzedawać własne auta.

Wypożyczanie długoterminowe staję się coraz bardziej modne. Firmy często wyprzedają samochody mające na własność na rzecz wypożyczonych długoterminowo aut pozwala to zaoszczędzić przede wszystkim czas oraz pieniądze. Dlatego nie marnuj zbędnie więcej czasu i odwiedź najbliższy punkt naszej firmy aby dowiedzieć się więcej i podpisać z nami umowę.

Korzyści z wypożyczenia długoterminowego:

FINANSOWE:

– Dzięki niezmiennym ratą miesięcznym za wypożyczenie auta nie trzeba się martwić nagłym zwiększeniem kosztów i można w spokoju zaplanować swój budżet.

– Jeśli ktoś zdecyduje się na wypożyczenie auta ponosi absolutny brak kosztów własnych włożonych w eksploatacje pojazdu, a jedynie koszty najmu.

– Lepsza kondycja firmy – Wynajmowane pojazdy nie stanowią majątku spółki, a co za tym idzie są zobowiązaniem pozabilansowym. Dzięki temu wskaźnik rentowności aktywów spółki może być dużo wyższy, co przełoży się m.in. na wyższą zdolność kredytową. Ponadto wynajem samochodów stanowić będzie dla Państwa koszt uzyskania przychodu, co zaowocuje zyskiem w postaci niższych zobowiązań podatkowych.

ADMINISTRACYJNE:

– Cały czas podczas trwania umowy najemca niczym się nie przejmuje. To my ponosimy koszty ubezpieczenia, serwisów, przeglądów zakupu i wymiany opon, a także ewentualnych napraw.

– Najemcy oferujemy pełną oraz kompleksową pomoc w każdej sytuacji nie ważne czy będzie to mała stłuczka czy większa kolizja czy też samochód po prostu sam z siebie odmówi posłuszeństwa

– Outsourcing związany z flotą – dzięki pełnej opiece z naszej strony zyskujecie Państwo czas poświęcany z reguły na zarządzanie flotą i jej obsługę. Rozwiązanie, w którym wszystkie obowiązki spoczywają na nas.

KOMFORT:

W każdej sytuacji na drodze mogą państwo liczyć naszą pomoc, niezależnie od tego jak trudny będzie przypadek.

– Nie muszą się państwo martwić o żadne formalności czy papierologię to my się wszystkim zajmiemy.

– Nasze samochody są serwisowane w najlepszych serwisach więc będą mogli się cieszyć państwo z ich korzystania nie martwiąc się o awaryjność samochodu.

W CENIE WYNAJMU OFERUJEMY:

 • Ubezpieczenie OC, AC, NNW
 • Assistance
 • Samochód zastępczy w razie szkody lub na czas naprawy
 • Regularny serwis pojazdu
 • Zakup, przechowanie oraz wymianę opon

Główne cechy wynajmu długoterminowego w naszej wypożyczalni:

 • Szeroki zakres długości najmu – od 24 do 60 miesięcy
 • Możliwość wyboru oferty idealnie dobranej dla Państwa potrzeb oraz możliwości
 • Niezmienność opłat przez cały okres użytkowania pojazdu
 • Pełna pomoc oraz opieka ze strony naszej wypożyczalni (ubezpieczenia, assistance, serwisy, naprawy, przechowanie i wymiana opon)
 • Kompleksowe i indywidualne podejście do każdego Klienta

Co lepsze leasing czy wynajem długoterminowy?

Odpowiedź może być tylko jedna oczywiście, że wynajem na długi termin z jednego bardzo prostego powodu, państwo mogą się cieszyć w spokoju korzystaniem z pojazdu a to my zajmiemy się rzeczami takimi jak: ubezpieczeniem pojazdu (którego cena jest coraz wyższa), zakupem, wymianą oraz przechowaniem opon, czy też administrowaniem flotą. Co więcej wynajem na długi termin daje kolejny zysk w postaci możliwości uwzględniania go jako koszt uzyskania przychodu niezależnie od długości trwania umowy.

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu długoterminowego akurat w naszej wypożyczalni:

Sieć naszej wypożyczalni rozmieściliśmy z myślą o państwa komforcie i wygodzie. Niemal, że z każdego miejsca w Polsce jest dogodny dostęp do punktów wypożyczalni, w których zawsze będą mogli państwo z korzystać z porad oraz pomocy naszych wykwalifikowanych pracowników. Oprócz dostępu do naszej floty w dużych miastach oraz metropoliach oferujemy również wygodny dostęp do naszych samochód w portach lotniczych i na lotniskach, aby jeszcze bardziej ułatwić komunikacje po naszym kraju.
Nasze oferty są bardzo elastyczne i nie przeznaczone do jednej grupy ludzi, korzystają z nich osoby prywatne, prowadzące działalność gospodarczą, firmy transportowe oraz przewozowe. Więc na pewno też dla państwa uszykujemy odpowiednią ofertę odpowiadającą wszystkim potrzebą. O awaryjność naszych samochodów mogą się państwo nie martwić bo są one serwisowane w punktach oferujących bardzo wysokiej jakości usługi.

W zależności od przyjętej przez państwa oferty, posiadamy naprawdę atrakcyjny oraz konkurencyjny cennik. Również z możliwością wykupu wynajmowanego auta po zakończeniu umowy wynajmu. Jeśli mają państwo jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami lub odwiedzenia jednego z wielu punktów naszej wypożyczalni.

W każdym miejscu w Polsce możliwy wynajem aut na długi termin

Oferujemy wynajem długoterminowy samochodów osobowych w całej Polsce. Jeżeli w danym mieście nie mamy oddziału to dowozimy do tych miejsc za darmo lub za drobną opłatą. Miasta w których mamy swoje siedziby to:

 • Warszawa
 • Wrocław
 • Kraków
 • Katowice
 • Gliwice
 • Gdańsk
 • Gdynia
 • Poznań
 • Szczecin
 • Rzeszów
 • Łódź
 • Lublin
 • Kielce

Wynajem długoterminowy samochodów luksusowych

Oprócz wynajmu samochodów osobowych klasy standard na dług termin , prowadzimy wynajem długoterminowy samochodów luksusowych takich jak:

 • BMW seria 1, BMW seria 3, BMW seria 5, BMW seria 7, BMW X1,  BMW X3, BMW X5.
 • Mercedes S klasa, Mercedes A klasa, Mercedes C klasa, Mercedes E klasa, Mercedes GLA, CLA, Mercedes GLC.
 • Audi A6, Audi Q7.
 • Volvo XC60, Volvo XC90.

Pozostałymi markami samochodów które można u nas wynająć na długo termin są:

 • Ford
 • Toyota
 • Hyundai
 • Nissan
 • Kia
 • Skoda
 • Volkswagen
 • Peugeot

Wypożyczenie samochodu na krótki termin

Jeśli Państwo są zainteresowani wynajmem auta na doby zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem detalicznym.