Wypożyczalnia samochodów Rzeszów lotnisko Jasionka

Wynajem samochodów w Rzeszowie jest możliwy w punkcie 

 1. Lotnisko Rzeszów Jasionka

Telefon: +48 794 15 15 22 od 8:00 do 23:00 przez 7 dni w tygodniu.

Wynajem i zdanie samochodów jest możliwe przez całą dobę.

E-mail: info@wypozyczalnia-aut24.pl

wypozyczalnia-samochodow-rzeszow
wypozyczalnia-samochodow-rzeszow-lotnisko

Najtańsza wypożyczalnia samochodów Rzeszów Lotnisko Jasionka

Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszej wypożyczalni samochodów znajdującej się na lotnisku Jasionka w Rzeszowie.  Wynajęcie samochodu następuje po wcześniejszej rezerwacji pojazdu na infolinii, która jest czynna codziennie od 7 do 23.

Samochody jakie posiadamy w swojej flocie są nowe i zawsze na bieżąco serwisowane. Oprócz najmniejszych aut miejskich w dyspozycji mamy także auta większe Klasy B, C, D , Suv oraz klasy Premium. Tak jak inne wypożyczalnie samochodów w Rzeszowie posiadamy możliwość płacenia za wynajem aut kartą kredytową. Natomiast po opłaceniu niewielkiego specjalnego dodatkowego ubezpieczenia można znieść całkowicie udział w szkodzie AC. Wypożyczyć samochód można także płacąc przy wynajmie gotówką.

Nasza wypożyczalnia aut Rzeszów proponuje dokupienie dodatków przy wynajęciu samochodu. Na przykład

 • foteliki dla dzieci
 • podkładki dla dzieci
 • nawigacja
 • telefon komórkowy
 • łańcuchy śniegowe
 • bagażnik dachowy

Oprócz tego, że prowadzimy wynajem samochodów na lotnisku w Rzeszowie to dowozimy za nie wielką opłatą do pobliskich miejscowości

 • Łańcut
 • Tarnów
 • Stalowa Wola
 • Dębica
 • Krosno
 • Jasło
 • Nowy Sącz
 • Sanok
 • oraz wiele innych

Na terenie Rzeszowa także funkcjonuje wypożyczalnia samochodów osobowych luksusowych klasy Premium.  Marki jakie posiadamy w tym segmencie to BMW, Mercedes, Audi, Volvo. Wypożyczenie samochodu luksusowego jest możliwe dla osób które ukończyły 25 lat i posiadają minimum 2 lata prawo jazdy.

Czemu akurat Rzeszów?

Rzeszów jest to centrum aglomeracji rzeszowskiej oraz stolicą województwa podkarpackiego. Miasto to posiada bardzo długą historię sięgającą XIV w. kiedy było to prywatne miasto szlacheckie. Klienci naszej wypożyczalni na pewno nie pożałują wizyty w pięknych miejscach Rzeszowa oraz jego okolicach. Dlatego nasza wypożyczalnia samochodów Mega Tanio proponuje kilka z nich odwiedzić.

Zamek w Rzeszowie:

Wszystkim wynajmującym interesującym się historią polecamy do odwiedzenia Zamek Lubomirskich w Rzeszowie, który mieści się nie daleko aleji pod – kasztanami równie ciekawego miejsca. Co ciekawe aktualnie stanowi siedzibę sądu okręgowego, a do 1981 pełnił również funkcję więzienia. Jego różnorodne przeznaczenie na pewno zainteresuje wszystkich wypożyczających u nas auto.

Rezerwat przyrody Lisia Góra:

Natomiast dla klientów naszej wypożyczalni aut, którzy wolą spokój, przyrodę oraz możliwość odstresowania się oraz przemyślenia pewnych spraw polecamy odwiedzić Rezerwat przyrody Lisia Góra. Dominują w nim tereny lesiste, w których możemy spotkać kilka bardzo rzadko spotykanych Dębów. Park ten zamieszkuje również ponad 170 gatunków ptaków, więc nawet klienci wypożyczalni lubiący zwierzęta będą mieli powód aby tu zajrzeć. Dla tych, którzy lubią spacerować zachęcimy do pozostawienia tu na chwilę wypożyczonego u nas samochodu i przejścia ścieżką turystyczną im. Władysława Szafera. Ma ona ponad 1000 m długość i 11 ciekawych przystanków.

Muzeum Dobranocek w Rzeszowie:

Ci wynajmujący Auta, którzy mają sentyment do polskich bajek jakie były wyświetlane często o godzinie 19:00 w popularnie zwanej ,,Dobranocce” w Telewizji Polskiej powinni podczas swojej podróży wynajętym samochodem odwiedzić właśnie Muzeum Dobranocek. Są w nim lalki, przedmioty związane z klasycznymi bajkami takimi jak: Miś Coralgor, Bolek i Lolek, Koziołek Matołek, Plastusiowy Pamiętnik oraz wiele, wiele innych. Zapewniamy że zadowoleni z wizyty w tym miejscu równie zadowoleni będą starzy jak i młodzi podróżujący flotą naszych samochodów.

Podziemna Trasa Turystyczna w Rzeszowie

Jeśli macie chwilę czasu załatwiając ważne sprawy w mieście polecamy wam odwiedzić jedno z bardziej tajemniczych i ciekawych miejsc w tym mieście, a mianowicie Podziemną trasę turystyczną, w której bez dobrej mapy lub przewodnika łatwo by się było zgubić. Trasa aktualnie ma ponad 200 metrów długości i prowadzi przez ponad 40 pomieszczeń. Całość oddana została do użytku w 1994r. Jesteśmy pewni, że każdemu wynajmującemu u nas samochód, który doznał trochę nudy to miejsce na pewno zmieni nastrój.

Wymienione atrakcje to tylko nieliczne miejsca, które klienci naszej wypożyczalni samochodów mają okazję zobaczyć będąc w mieście Rzeszów. Polecamy również liczne restauracje, kluby oraz kawiarnie jako sposób na relaks oraz jeśli jest więcej czasu to nawet odwiedzić naszych południowo – wschodnich sąsiadów czyli Ukrainę. Zachęcamy również do odpoczynku w Rzeszowskich hotelach i spędzenia czasu w nie tak daleko leżących górach. Wszystkie wymienione miejsca staną się bliższe dla was dzięki flocie naszych samochodów, które możecie wynająć również w Rzeszowie.