Samochód Skoda CitiGo – można wynająć w naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio w oddziałach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Szczecin oraz na wszystkich lotniskach w tych miastach

Opis Samochodu Skoda CitiGo

Skoda CitiGo w najnowszej odsłonie poprawiła swoją stylistykę zewnętrzną i wewnętrzną
SKODA Citygo to mały samochód klasy A. Jego rozmiar jest dużą zaletą jeśli chodzi o jazdę w mieść, klienci naszej wypożyczalni aut z tym samochodem zmieszczą się w każdy miejski zakamarek parkingu, nie tracąc czasu na zbędne szukanie odpowiedniego miejsca. Samochód przemawia do nas swym minimalizmem z zewnętrz chodź jego dosłowne wnętrze posiada wiele zalet. A oto niektóre z nich: 2 rodzaje radio: blues & swing. Możliwość podpięcia do nich każdego rodzaju multimediów takich jak USB czy Aux. Nawigacja z najnowszymi mapami. Wysoce prosty w obsłudze komputer pokładowy oraz bardzo wygodny uchwyt na telefon. Nasza wypożyczalnia aut posiada najnowszy model Skody Citygo.
Samochód pomimo swoich rozmiarów dzięki idealnie rozstawionej osi posiada zarówno dużo miejsca dla pasażerów z tyłu jak i z przodu. Co więcej SKODA Citigo zapewnia maksymalne bezpieczeństwo, co potwierdza 5 gwiazdek zdobytych w 2011 roku w testach Euro NCAP – maksymalna nota przyznawana autom. Wypożyczalnia aut jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Wynajmu aut można dokonać przez 24 godziny na dobę.

Skoda CitiGo

Klasa A+

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wybrane parametry przykładowej Skody CityGo

Średnie spalanie4.8L/100km
Spalanie w mieście5.1L/100km
Spalanie poza miastem4.0L/100km
Ilość miejsc5
Ilość drzwi5
Pojemność bagażnika251L