Wypożyczalnia Samochodów Gdańsk, Gdynia Mega Tanio. Wynajem Samochodów w Gdańsku

Oddział Gdańsk Centrum/Gdańsk Lotnisko/Gdynia Centrum 

W Gdańsku prowadzimy wynajem samochodów w 2 punktach 

  1. Gdańsk Dworzec PKP
  2. Lotnisko Gdańsk- Rębiechowo
  3. Gdynia PKP

Telefon: +48 794 15 15 22 cały tydzień  od 8:00 do 23:00

E-mail: info@wypozyczalnia-aut24.pl

Poniżej Terminal Lotniska w Gdańsku gdzie odbieramy naszych klientów

wypozyczalnia-samochodow-gdansk-lotnisko

Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku: lotnisko i centrum miasta

Nasza wypożyczalnia samochodów w Gdańsku Mega Tanio posiada 3 oddziały – 2 na terenie Gdańska, 1-den w Gdynii. W 3-ech punktach samochody można wynająć 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Także na życzenie podstawiamy samochody pod wybrany adres. Przed wynajmem samochodu należy dokonać rezerwacji na naszej infolinii, która pracuje 7 dni w tygodniu od 8 do 23. Rezerwacji można dokonać zarówno telefonicznie jak i mailowo. Podstawienia pod wybrany adres robimy na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu oraz za niewielką dopłatą dowozimy do innych miast na terenie całego województwa.

Każdy może u nas wypożyczyć samochód, kto posiada prawo jazdy minimum rok oraz ma ukończone 21 lat.

Tylko nowe pojazdy

Auta w naszej wypożyczalni samochodów są nowe i zawsze starannie przygotowane przed wynajmem . Auta posiadają ważne ubezpieczenie OC, AC i Assistance . Do wynajmowanych samochodów można wynająć dodatki takie jak nawigacje GPS jeśli nie jest wbudowana, foteliki dla dzieci, telefon, bagażniki dachowe oraz wiele innych niezbędnych dodatków podczas podróży naszym wynajętym autem.

Popularne samochody

Najczęściej wynajmowanymi samochodami w naszych oddziałach  na ternie Gdańska są:  Toyota Yaris, Ford Fiesta , Skoda Fabia , A z klasy kompakt Ford Fokus, Kia Ceed, Skoda Oktawia kombi lub liftback. Natomiast z segmentu samochodów luksusowych najpopularniejszymi samochodami są: BMW serii 3, BMW seria 5, BMW 1, BMW X3, Mercedes C klasa, Mercedes GLA, Mercedes Benz CLA, Audi Q7 S-line Exterior.

Wynajęcie samochodu na krótki oraz długi termin

W gdańskiej wypożyczalni samochodów prowadzimy wynajem samochodów krótkoterminowy, średnioterminowy i długoterminowy. Przy wynajmie długoterminowym można liczyć na ofertę dobraną pod indywidualne potrzeby klienta, tak samo jest przy wynajmie aut krótkoterminowym i średnioterminowym.  Przy wynajmie krótkoterminowym udzielamy dużych rabatów, już przy wynajmach powyżej 6 dni. Nasza wypożyczalnia samochodów  zdobywa bardzo wiele opinii pozytywnych.  Wypożyczalnia aut  prowadzi wynajem samochodów w dwóch punktach: Gdańsk lotnisko i Gdańsk centrum.

Zapraszamy do naszego oddziału w Gdańsku.

 

Dlaczego Gdańsk? I dlaczego skorzystać z naszego oddziału wynajmu aut?

Korzystając z naszej wypożyczalni samochodów w Gdańsku czyli w stolicy województwa pomorskiego, jako klient możesz dokładnie przyjrzeć się Głównemu Miastu. Dlatego warto rozpocząć zwiedzanie od Ratusza, który jest gotycko-renesansową budowlą.  Ponadto obecnie mieści się tam Muzeum Historyczne Miasta, w którym znajdują się liczne zabytkowe obrazy i meble. Na stałe powróciły one po wojnie aby mogli podziwiać je gdańszczanie i turyści tłumnie odwiedzający Gdańsk. Dlatego Wypożyczalnia aut w Gdańsku zaprasza wszystkich potrzebujących wynająć auto do skorzystania z naszych promocji. Są to wypożyczenie samochodu bez limitu kilometrów oraz wynajem samochodu bez kaucji.

Ulica Długa i Długi Targ

Reprezentacyjna Ulica Długa i Długi Targ to właśnie tutaj zamieszkiwały niegdyś najbardziej wpływowe i bogate rodziny gdańskiego patrycjatu. Byli to między innymi włodarze miasta czy właściciele potężnych statków. Przechadzając się więc deptakiem ulicy Długiej wynajmujący samochód mogą nacieszyć oko bajkowymi kamienicami. Złota Brama jest dziełem architekta Abrahama van den Blocke. Na górnych attykach znajdują się figury symbolizujące cnoty obywatelskie oraz wartości mieszczan. Spacerując Długim Targiem, przed Dworem Artusa stoi fontanna Neptuna.  Przede wszystkim to symbol miasta, który na pewno nie umknie uwadze wypożyczającym samochody od nas klientom. Wynajem samochodu odbywa się w zasadzie o każdej porze co jest to bardzo dogodne dla wszystkich klientów i turystów. W dodatku, nawet tych, którzy jeszcze nie korzystali z naszego oddziału.

Dwór Artusa

On niegdyś był reprezentacyjną siedzibą bractw kupieckich ,rzemieślników i bogatych mieszczan. W środku niczym pajęczyny z sufitów zwisają liczne modele okrętów, a niepowtarzalności miejscu dodaje ogromny 11-metrowy piec kaflowy. Jest on zdobiony popiersiami władców europejskich.

Bulwar leży nad Motławą, która niegdyś była istotną rzeką dla transportu wodnego. Żuraw powstał w XV wieku, co czyni go najstarszym zachowanym dźwigiem portowym w Europie. Odgrywał on nie tylko rolę przeładunkową, ale też obronną.

Ulica Mariacka

Wynajmującym samochody w naszej wypożyczalni samochodów w Gdańsku polecamy również pospacerować ulicą Mariacką, przy której mieszczą się pracownie bursztynu. Ulica ta jest szczególnie piękna nocą, jej nastrojowość podkreślają liczne lampy oświetlające malownicze kamienice.

Pozostałe miejsca

Bazylika Mariacka w Gdańsku może pomieścić 25 tys osób, dlatego właśnie zalicza się do największych ceglanych świątyń na świecie. Po północnej stronie bazyliki unosząc wysoko głowę ujrzeć można jedną z największych tarczy zegarowych w Polsce.  Dlatego zegar Groblowy o średnicy 5,12 m robi niemałe wrażenie na naszych klientach.

Wynajmując samochód w naszej wypożyczalni samochodów w Gdańsku otrzymasz samochód w specjalnych cenach promocyjnych. Zadzwoń. Wynajęcie samochody odbywa się bez zbędnych formalności. Wynajem samochodów w Gdańsku prowadzimy już od wielu lat. Dlatego przekłada się to na jakość obsługi klienta i w konsekwencji na zadowolenie klienta.