Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio

Oddział Gdańsk Centrum/ Gdańsk Lotnisko

W Gdańsku prowadzimy wynajem samochodów w 2 punktach 

  1. Gdańsk Dworzec PKP
  2. Lotnisko Gdańsk- Rębiechowo

Telefon: (0048) 794 15 15 22 7 dni w tyg. od 8:00 do 23:00

E-mail: info@wypozyczalnia-aut24.pl

Gdańsk posiada 2 oddziały naszej wypożyczalni samochodów. W obydwu punktach samochody można wynająć 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu . Także na życzenie podstawiamy samochody pod wybrany adres. Przez wynajmem samochodu należy dokonać rezerwacji na naszej infolinii która pracuje 7 dni w tygodniu od 8 do 23 . Rezerwacji można dokonać zarówno telefonicznie jak i mailowo. Podstawienia pod wybrany adres robimy na terenie Gdańska, Gdyni i Sopotu

Wypożyczyć samochód może u nas każdy, który posiada prawo jazdy minimum rok oraz ma ukończone 21 lat.

Auta w naszej wypożyczalni samochodów są nowe i zawsze starannie przygotowane przed wynajmem . Auta posiadają ważne ubezpieczenie OC, AC i Assistance . Do wynajmowanych samochodów można wynająć dodatki takie jak nawigacje GPA jeśli nie jest wbudowana , foteliki dla dzieci, telefon, bagażniki dachowe , oraz wiele innych niezbędnych dodatków podczas podróży naszym wynajętym autem.

Najczęściej wynajmowanymi samochodami w naszych oddziałach  na ternie Gdańska są:  Toyota Yaris, Ford Fiesta , Skoda Fabia , A z klasy kompakt Ford Fokus, Kia Ceed, Skoda Oktawia kombi lub liftback. Natomiast z segmentu samochodów luksusowych najpopularniejszymi samochodami są: BMW serii 3, BMW seria 5, BMW 1, BMW X3, Mercedes C klasa, Mercedes GLA, Mercedes Benz CLA, Audi Q7 S-line Exterior.

W Gdańskiej wypożyczalni samochodów prowadzimy wynajem samochodów krótkoterminowy , średnioterminowy i długoterminowy. Przy wynajmie długoterminowym można liczyć na ofertę dobraną pod indywidualne potrzeby klienta.  tak samo jest przy wynajmie aut krótkoterminowym , średnioterminowym i długoterminowym .  Przy wynajmie krótkoterminowym dużych rabatów udzielamy już przy wynajmach powyżej 6 dni .

Zapraszamy do naszej wypożyczalni samochodów w Gdańsku w Centrum i na Lotnisku