Wypożyczalnia Samochodów Poznań Mega Tanio

Oddział Poznań Centrum/ Poznań Lotnisko

W Poznaniu prowadzimy wynajem samochodów w 2 punktach 

  1. Poznań centrum ul Górna Wilda 100
  2. Lotnisko Poznań – Ławica

Telefon: (0048) 794 15 15 22 7 dni w tyg. od 8:00 do 23:00

E-mail: [email protected]

Wypożyczalnia Samochodów Poznań Lotnisko i Poznań Centrum 

W Poznaniu prowadzimy wypożyczalnie samochodów w 2 punktach w centrum a także na Lotnisku Ławica w Poznaniu.  Wynajmu aut w obydwu oddziałach można dokonywać 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Samochody można wynająć w naszych punktach, a także na życzenie klienta dowozimy pod wskazany adres . Jeśli chodzi o samochód ” na już”  na ogół staramy się dowieźć auto do 1 godziny od momentu rezerwacji. Jednakże preferowane jest dokonanie rezerwacji kilka dni wcześniej na naszej infolinii 7 dni w tygodniu od 8 do 23.  Nasi pracownicy po dokonanej wcześniejszej rezerwacji zawsze punktualnie podstawiają auto na lotnisko bądź można wynająć samochód w naszym oddziale w centrum Poznania.

Aby wypożyczyć u nas samochód trzeba mieć ukończone 21 lat oraz posiadać prawo jazdy minimum rok. Sam wynajem auta przebiega u nas szybko przeważnie do 5 minut bez zbędnych formalności .

Samochody w naszej flocie są nowe, a przed wypożyczeniem samochodu nasi pracownicy starają się żeby auta były czyste i pachnące.

Przeważnie klienci wynajmując u nas auta z segmentu B i C, typu Toyota Yaris, Skoda Fabia , lub Ford Fokus , Kia Ceed, A z klasy D popularnością cieszą się Skody Oktawie zarówno w nadwoziu liftback jak i kombi . Jeśli chodzi o segment samochodów luksusowych to najpopularniejsze są BMW 3, BMW 5, BMW X3, BMW X1, BMW 1 , Mercedes C klasa, Mercedes GLA, Mercedes CLA, Audi Q7.

Wynajmujemy auta na wynajem krótko i długoterminowy . Przy wynajmie samochodów krótkoterminowym klienci mogą liczyć na bardzo duże rabaty powyżej 6 dni wynajmu , a przy wynajmie aut długoterminowym oferta jest konstruowana indywidualnie pod potrzeby każdego klienta. Także posiadamy bardzo konkurencyjne oferty dla wynajmu średnioterminowego.

Przy rezerwacji samochodu do wynajmowanego auta można zażyczyć sobie także dodatki np nawigacje GPS jeśli takowa nie jest wbudowana , foteliki dla dzieci,  łańcuchy śniegowe, bagażniki dachowe.

Nasze samochody to na najnowsze roczniki po face liftingach .

Zapraszamy z naszej Poznańskiej Wypożyczalni Samochodów na Lotnisku i w Centrum