Wypożyczalnia Samochodów Poznań Mega Tanio

Oddział Poznań Centrum/ Poznań Lotnisko

W Poznaniu prowadzimy wynajem samochodów w 2 punktach 

  1. Poznań centrum ul Górna Wilda 100
  2. Lotnisko Poznań – Ławica

Telefon: (0048) 794 15 15 22 7 dni w tyg. od 8:00 do 23:00

E-mail: [email protected]

Wypożyczalnia Samochodów Poznań Lotnisko i Poznań Centrum 

W Poznaniu prowadzimy wypożyczalnie samochodów w 2 punktach w centrum a także na Lotnisku Ławica w Poznaniu.  Wynajmu aut w obydwu oddziałach można dokonywać 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Samochody można wynająć w naszych punktach, a także na życzenie klienta dowozimy pod wskazany adres . Jeśli chodzi o samochód ” na już”  na ogół staramy się dowieźć auto do 1 godziny od momentu rezerwacji. Jednakże preferowane jest dokonanie rezerwacji kilka dni wcześniej na naszej infolinii 7 dni w tygodniu od 8 do 23.  Nasi pracownicy po dokonanej wcześniejszej rezerwacji zawsze punktualnie podstawiają auto na lotnisko bądź można wynająć samochód w naszym oddziale w centrum Poznania.

Aby wypożyczyć u nas samochód trzeba mieć ukończone 21 lat oraz posiadać prawo jazdy minimum rok. Sam wynajem auta przebiega u nas szybko przeważnie do 5 minut bez zbędnych formalności .

Samochody w naszej flocie są nowe, a przed wypożyczeniem samochodu nasi pracownicy starają się żeby auta były czyste i pachnące.

Przeważnie klienci wynajmując u nas auta z segmentu B i C, typu Toyota Yaris, Skoda Fabia , lub Ford Fokus , Kia Ceed, A z klasy D popularnością cieszą się Skody Oktawie zarówno w nadwoziu liftback jak i kombi . Jeśli chodzi o segment samochodów luksusowych to najpopularniejsze są BMW 3, BMW 5, BMW X3, BMW X1, BMW 1 , Mercedes C klasa, Mercedes GLA, Mercedes CLA, Audi Q7.

Wynajmujemy auta na wynajem krótko i długoterminowy . Przy wynajmie samochodów krótkoterminowym klienci mogą liczyć na bardzo duże rabaty powyżej 6 dni wynajmu , a przy wynajmie aut długoterminowym oferta jest konstruowana indywidualnie pod potrzeby każdego klienta. Także posiadamy bardzo konkurencyjne oferty dla wynajmu średnioterminowego.

Przy rezerwacji samochodu do wynajmowanego auta można zażyczyć sobie także dodatki np nawigacje GPS jeśli takowa nie jest wbudowana , foteliki dla dzieci,  łańcuchy śniegowe, bagażniki dachowe.

Nasze samochody to na najnowsze roczniki po face liftingach .

Zapraszamy z naszej Poznańskiej Wypożyczalni Samochodów na Lotnisku i w Centrum

Co interesującego możemy zobaczyć w Poznaniu?

Park Wilsona

Park Wilsona to zabytkowy park z XIX w. który funkcjonuje jako ogród botaniczny. Jest to bardzo klimatyczne oraz uspokajające miejsce. Na jego terenie możemy odwiedzić palmiarnie, która została już wzniesiona tam w 1910r. Wizerunek parku stanowią dwa monumentalne drzewa uznawane za pomniki przyrody oba o obwodzie ponad 4 metrów. Jest to idealne miejsce do odpoczynku dla klientów naszej wypożyczalni samochodów oraz do szybkiego zebrania myśli i ruszenia dalej w podróż. Ważną informacją jest to że jest on zamykany na noc i jego walory możemy podziwiać jedynie w dzień.

Stary Rynek

Wszystkim wynajmującym auta pragnącym zdobywać historyczne doświadczenie oraz wiedzę polecamy odwiedzić ,,Stary Rynek.” Jest to główny plac miejski w Poznaniu, który został wytyczony już w 1253 roku. Jego kształt przypomina kwadrat, którego bok sięga ponad 100 metrów. Co potwierdza, że jest to jeden z największych rynków w Europie a 3 co do wielkości w Polsce. Przejeżdżając wynajętym samochodem przez miasta warto zatrzymać się w tym miejscu aby móc podziwiać wspaniale prezentujący się Ratusz, Wagę miejską, Odwach, Fotoplastykon.

Zamek Cesarski

Perłą architektury poznańskiej jest Zamek Cesarski, który powstał dla ostatniego cesarza niemieckiego i króla Prus Wilhelma II. Jest to jeden z najmłodszych zamków w Europie jego budowę rozpoczęto na początku XX w. Zamek ma ponad 500 pomieszczeń a jego powierzchnia użytkowa wynosi około 13 kilometrów kwadratowych. W całym kompleksie mieści się podobnie jak w Pałacu kultury wiele instytucji. Przykładowo: gmach Poczty Głównej, Collegium Maius, Opera, budynek Akademii muzycznej. To dzieło zagranicznego architekta nadało Poznaniu ogromnego uroku.

Park Cytadela

Dla wynajmujących lubiących naturę, polecamy największy park Poznania – Park Cytadela. Jego powierzchnia sięga około 100 hektarów. Został on w 2008 roku uznany przez Prezydenta RP za zabytek historii. Gdy klienci naszej wypożyczalni mają chwilę wolnego czasu często wstępują do tego parku aby podziwiać wiele wspaniałych miejsc, a między innymi: Muzeum uzbrojenia, Redute I, Bastion II, Dzwon pokoju, rozarium, amfiteatr oraz restauracje serwujące wyśmienite potrawy, które w towarzystwie bujnej roślinności jeszcze bardziej pozwalają nacieszyć się swoim smakiem.

Nie są to jedyne atrakcje w Poznaniu, na które napotkać się mogą wynajmujący u nas auta. Polecamy odwiedzić również inne ciekawa miejsca takie jak:

– Jezioro Maltańskie
– Bazylika Apostołów Piotra i Pawła
– Muzeum Narodowe
– Zamek Królewski
– Pałac w Rogalinie
– Muzeum Archeologiczne

Nasza Wypożyczalnia Samochodów w Poznaniu, a także na lotnisku Ławica zaprasza codziennie 7 dni w tygodniu . Można u nas wynająć samochody różnych marek a także różne klasy samochodów, od najmniejszych po największe auta klasy Premium. Wynajem Samochodu u nas trwa kilka minut by później cieszyć się atrakcjami miasta Poznania lub można także zwiedzić miejsca wokoło Poznania. Również naszymi samochodami można pojechać zwiedzać całą Polskę, a nawet Europę.