Wypożyczalnia Samochodów Warszawa Mega Tanio

Oddział Warszawa/ Warszawa Lotnisko

Wynajem samochodów w Warszawie prowadzimy w 6 punktach:

  1. Dworzec Gdański stacja Metro: Słomińskiego 6/Andersa
  2. Dworzec Wschodni
  3. Al. Jerozolimskie: Dworzec Zachodni
  4. Lotnisko Okęcie (24h/całą dobę) Terminal
  5. Lotnisko Okęcie ul. Komitetu Obrony Robotników 52 lok.9, 02-146 Warszawa
  6. Lotnisko Modlin

Telefon: +48 794 15 15 22 przez 7 dni w tyg. od 8:00 do 23:00

E-mail: info@wypozyczalnia-aut24.pl

wypozyczalnia-samochodow-warszawa-parking
wypozyczalnia-samochodow-warszawa-tanio-mercedes
tanio-wynajem-samochodow-warszawa-kia

Wypożyczalnia Samochodów Warszawa Lotnisko Okęcie, Lotnisko Modlin i Centrum. 

Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio w Warszawie oferuje wynajem samochodów osobowych klasy B+, C, C+ kombi, D, D+, E  a także samochodów luksusowych. Auta w naszej wypożyczalni posiadają pakiet ubezpieczeń OC, AC, Assistance, NWW, auto zastępcze,  a stan techniczny jest regularnie sprawdzany. Wychodząc naprzeciw Państwa wymaganiom każde z aut jest dobrze wyposażone i posiada klimatyzację. 

Wynajem samochodów w Warszawie bez limitu kilometrów

Wynajem samochodów w Warszawie jest możliwy u nas bez limitu kilometrów, dzięki temu nasza oferta jest znacznie ciekawsze od oferty konkurencji, która takowe limity posiada.

Najtańsza wypożyczalnia samochodów w Warszawie – zawsze bezpiecznie

Pomimo, że inne wypożyczalnie samochodów starają się proponować dobre ceny, to jednak nasza wypożyczalnia słynie z tego że jest najtańsza. Jednak najważniejszym faktem jest to, że nasze pojazdy regularnie serwisujemy w autoryzowanych stacjach. Na bieżąco wymieniamy klocki i tarcze oraz inne elementy eksploatacyjne. Auta w naszej wypożyczalni samochodów są nowe. Pojazdy nasze są bardzo ekonomiczne w spalaniu, natomiast auta z klasy Premium, luksusowe mają także mocne silniki jednocześnie będąc ekonomicznym jednostkami (diesel). Również prowadzimy wynajem aut w Warszawie w klasie SUV. W naszej flocie samochodów posiadamy także dużo aut kombi, combi, i limuzyn.

Wynajem samochodów Warszawa krótko- i długoterminowy

Nasz oddział Warszawski prowadzi wynajem krótkoterminowy, ale także średnio- i długoterminowy. Rezerwując wcześniej auto na infolinii nawet natychmiast można wynająć auto na długi termin bez zbędnych formalności.

Wynajem samochodów w Warszawie: lotnisko Okęcie i lotnisko Modlin

Nasza  wypożyczalnia samochodów obsługuje klientów lądujących na lotnisku Okęcie, na lotnisku w Modlinie, posiadamy także 3 punkty wynajmu w centrum miasta. Auta na lotnisku podstawiamy pod terminal, aby klienci mogli tuż po wylądowaniu skorzystać z wynajęcia samochodu. Samo wypożyczenie samochodu trwa bardzo szybko gdyż nasi pracownicy mają już wcześniej przygotowane wszelkie dokumenty niezbędne przy wynajmie auta. Oprócz naszych lokalizacji w Warszawie samochody podstawiamy pod wybrany adres przez klienta. Auta dowozimy do 30 minut, a w wyjątkowych przypadkach do 2 godzin. 

Możliwość wynajęcia dodatkowych elementów

Do naszych samochodów, możemy dodatkowo dobrać nawigację GPS jeśli takiej nie ma wbudowanej, foteliki dla dzieci, bagażnik dachowy, łańcuchy śniegowe. Oferujemy także zniesienie udziału własnego oraz zwrot auta w innym miejscu niż odbiór. Nasi stali klienci dostają specjalne rabaty. Wynajmujemy samochody zarówno dla firm jak i osób prywatnych, a także jako zastępcze z OC sprawcy.  Rezerwacji samochodu można dokonać za pomocą telefonu lub e-maila. Nasi doradcy na infolinii błyskawicznie poradzą w każdym problemie bez znaczenia czy to jest pytanie o rodzaj paliwa czy też w przypadku kolizji. Dlatego wszyscy klienci doceniają to i wracają do nas by ponownie wynająć samochód. 

Trendy klientów przy wynajmie aut w Warszawie

Najpopularniejsze samochody jakie są wynajmowane w Oddziale Warszawa, Warszawa Lotnisko Okęcie to : BMW 5 ( BMW 520D), BMW 3 ( BMW 316i), Mercedes C klasa ( Mercedes C 200), Ford Fokus kombi, Kia Ceed kombi, Toyota Yaris.  

Wynajem samochodów luksusowych w Warszawie z kierowcą

Wypożyczalnia samochodów luksusowych Warszawa prowadzi również wynajem pojazdów luksusowych. Jest możliwe wynajęcie samochodu osobowego z kierowcą klasy Premium. Wynajem samochodów luksusowych w Warszawie z kierowcą to ciekawe rozwiązanie dla firm, na wesela, dla prywatnych osób mających mało czasu.

Nasza wypożyczalnia aut Mega Tanio zaprasza wszystkich do korzystania z wynajęcie samochodów na terenie całej Warszawy, a także na lotniskach Okęcie i Modlin. Dodatkowo dostarczamy nasze pojazdy pod wyznaczony adres na terenie warszawy, a także poza Warszawą. Sprawdź miejsca do których dostarczamy samochody. 

Lista miejscowości w pobliżu Warszawy z dowozem 

Wypożyczalnia Samochodów MEGA Tanio ma centrale w Krakowie przy ul. Pokoju 78, ale swoje oddziały ma na terenie całej Polski. Wśród miast wojewódzkich, w których oferujemy wynajem aut znajduje się również Warszawa. W stolicy mamy aż 5 punktów, w których możliwe jest wypożyczenie samochodu. Dzięki temu niezależnie od miejsca, w którym się jest, można skorzystać z naszych usług.

Gdzie w Warszawie znajduje się Wypożyczalnia Samochodów MEGA Tanio?

Aby móc wynająć samochód na terenie Warszawy, warto odwiedzić któryś z naszych 5 punktów. W trosce o to, by być zawsze blisko klienta, postawiliśmy na najbardziej dogodne lokalizacje. Właśnie dlatego nasze oddziały znaleźć można w pobliżu stacji metra, dworca kolejowego, lotniska.

Dzięki temu łatwo jest do nas trafić zarówno z ulicy, jak i przesiąść się z komunikacji zbiorowej wprost do jednego z naszych samochodów na wynajem. W Warszawie wypożyczalnie aut MEGA Tanio znajdują się na Dworcu Gdańskim przy stacji Metra, przy ul. Słomińskiego 6/Andersa, na Dworcu Zachodnim, przy Al. Jerozolimskich. Na terenie Portu Lotniczego Warszawa-Modlin i Lotniska Chopina (Okęcie), gdzie nasz punkt czynny jest 24h/dobę.

Jeśli nie jest możliwe podejście do którejś z naszych lokalizacji w Warszawie, to umożliwiamy dostarczenie samochodu pod wybrany przez klienta adres. Dowozimy auta do 30 minut, w wyjątkowych przypadkach może to trwać do 2 godzin.

Jakie samochody wypożyczamy w Warszawie?

W warszawskich punktach Wypożyczalni Samochodów MEGA Tanio oferujemy wynajem samochodów osobowych klasy B+, C, C+ oraz dla wymagających klientów mamy również auta luksusowe. Nasza flota obejmuje nie tylko samochody w nadwoziu hatchback, ale i kombi, limuzyny oraz SUV-y. W zależności od preferencji dostarczamy pojazdy ekonomiczne w spalaniu. Tak małe jednostki silnikowe, jak i w klasie premium – mocne, choć oszczędne Diesle.

Co oferujemy w ramach wynajmu samochodów w Warszawie?

Auta, które wynajmujemy w naszej wypożyczalni posiadają pakiet ubezpieczeń OC, AC, Assistance, NWW. W razie konieczności dostarczone może być auto zastępcze.

Są to samochody nowe, na bieżąco serwisowane i o bogatym wyposażeniu. Klimatyzacja jest u nas standardem. W razie konieczności dodatkowo do auta można dobrać nawigację GPS, foteliki dla dzieci, bagażnik dachowy, łańcuchy śniegowe.

Wypożyczając u nas samochód nie trzeba się martwić o limit kilometrów, gdyż takiego nie nakładamy. Umożliwiamy zniesienie udziału własnego. W Wypożyczalni Samochodów MEGA Tanio można zwrócić auto w innym miejscu niż się je odbierało.

Dlaczego warto zwiedzić Warszawę korzystając z samochodów wynajętych w jednym z pięciu punktów należących do nas czyli do –  Wypożyczalnia Samochodów Warszawa Mega Tanio ?

Warszawa to stolica Polski, a więc każdy przyjezdny, który będzie korzystał z naszej wypożyczalni samochodów powinien przejechać się jej malowniczymi i zabytkowymi ulicami, których jest w mieście bardzo dużo, a zarazem może odwiedzić też stylowe i nowoczesne dzielnice, które tętnią życiem młodych. Oto lista głównych kierunków podróży wynajmujących auta w naszej firmie wypożyczalni samochodów w Warszawie Mega Tanio:

Łazienki Królewskie

Pierwszym miejscem do którego powinieneś się udać wypożyczając u nas samochód jest zespół pałacowo – ogrodowy założony w XVIII przez Stanisława Augusta Poniatowskiego zwany potocznie ,,Łazienkami.” Oprócz budynków, pawilonów oraz wolnostojących rzeźb znajdują się tam cztery ogrody: Królewski, Romantyczny, Modernistyczny oraz Chiński. Każdy z tych ogrodów ma swój własny urok oraz posiada tajemniczą historie. Jest to idealne miejsce dla klientów naszej wypożyczalni aut, aby zrobić sobie przerwę w podróży w pewien romantyczny sposób.

 

Wynajem samochodów Warszawa – nasze oddziały umożliwiają wynajęcie auta przez 24h. Dysponujemy samochodami osobowymi, ale także świadczymy usługi : Wynajem samochodów luksusowych typu Premium z kierowcą.   

Pałac Kultury i Nauki

Wizerunkiem Warszawy jest oczywiście każdemu pewnie znany Pałac Kultury i Nauki, potocznie zwany PeKiNem. Jest to najwyższa budowla w Polsce pod względem wysokości całkowitej (razem z masztem). Wybudowany został w latach 50 XIX w. Miał on stanowić ,,dar narodu radzieckiego dla narodu polskiego.” Jego wysokość wynosi 237 metrów. Pałac jest siedzibą wielu firm oraz instytucji użyteczności publicznej, w tym kin, teatrów i muzeów, uczelni wyższych. Pomimo swoich walorów wewnętrznych oraz wspaniałego tarasu widokowego budynek prezentuje się zjawiskowo z okien wypożyczonych samochodów. 

Stare Miasto

Stare Miasto jest genezą dzisiejszej Warszawy jaką znamy. Jako samodzielne miasto uznaje się je już od około 1300 roku. Jest otoczone pierścieniem postawnych murów obronnych z XIV – XVI w. W środku znajduję się mnóstwo zabytkowych, a zarazem bardzo zadbanych budowli. Co ciekawe ponad 85 % Starego Miasta zostało zniszczone podczas II wojny światowej przez wojska niemieckie. Przy pomocy obywateli oraz wyspecjalizowanej grupie architektów zostało niemal całe odbudowane. Jeszcze większą sławę ,,starówka” zyskała po 1980 roku kiedy to została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Ktoś kto wypożyczając samochód przejeżdża Warszawę a posiada chwilę wolnego czasu powinien czuć obowiązek odwiedzin Starego Miasta jeśli nigdy go jeszcze nie zwiedzał. Także w to miejsce proponujemy samochody z naszej wypożyczalni, której oddziały mieszczą się aż w 5 punktach w Warszawie.

Nowy Świat

Ulica Nowy Świat w Warszawie położona jest w Śródmieściu miasta. To fragment Traktu Królewskiego. Nowy Świat zaczyna się przy Placu Trzech Krzyży, przecina Aleje Jerozolimskie, Świętokrzyską i przechodzi w Krakowskie Przedmieście przy pomniku Mikołaja Kopernika. Ulica słynie z wielu ekskluzywnych lokali oraz wyśmienitych restauracji z najlepszymi kucharzami. Jest to ośrodek spotkań elit, ale nie tylko bo także ludzi wielkich ambicji. Posiada ona wspaniały klimat, ponieważ w jej dużym zasięgu możemy znaleźć wszystko co nas interesuje. To miejsce polecamy szczególnie tym klientom naszej wypożyczalni samochodów, którzy chcą się trochę rozerwać lub odpocząć jedząc pyszny posiłek w którejś z wielu wyśmienitych restauracji. 

Ponadto jeśli wypożyczając u nas samochód znajdziecie więcej wolnego czasu polecamy zwrócić uwagę jeszcze na te miejsca:

– ZOO w Warszawie

– Centrum Nauki Kopernik

– Muzeum Powstania Warszawskiego

– Ogród Saski

– Pałac Prezydencki

– Kampinoski Park Narodowy

– Muzeum Fryderyka Chopina

– Bulwary nad Wisłą