Wypożyczalnia Samochodów Warszawa Mega Tanio

Oddział Warszawa/ Warszawa Lotnisko

W Warszawie prowadzimy wynajem samochodów w 5 punktach 

  1. Dworzec Gdański stacja Metro
  2. Słomińskiego 6/Andersa
  3. Al. Jerozolimskie Dworzec Zachodni
  4. Lotnisko Okęcie ( 24h/całą dobę)
  5. Lotnisko Modlin

Telefon: (0048) 794 15 15 22 7 dni w tyg. od 8:00 do 23:00

E-mail: [email protected]

Wypożyczalnia Samochodów Warszawa Lotnisko Okęcie, Lotnisko Modlin i Centrum. 

W naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie najczęściej klienci wynajmują samochody osobowe klasy B+, C, C+ kombi , a także samochody luksusowe. Wynajmowane samochody w naszej wypożyczalni  posiadają pakiet ubezpieczeń OC, AC, Assistance, NWW, auto zastępcze,  a stan techniczny jest regularnie sprawdzany. Idąc na przeciwko Państwa wymaganiom każde z aut jest dobrze wyposażone i posiada klimatyzację. 

Wynajem samochodów jest możliwy u nas bez limitu kilometrów, dzięki temu nasza oferta jest znacznie ciekawsze od oferty konkurencji , która takowe limity posiada.

Auta w naszej wypożyczalni samochodów są nowe. Samochody nasze są bardzo ekonomiczne w spalaniu , natomiast auta z klasy  Premium luksusowe mają także mocne silniki jednocześnie będąc ekonomicznym jednostkami ( diesel ). Również wynajmujemy samochody w klasie SUV. W naszej flocie samochodów posiadamy także dużo aut kombi , combi, i limuzyn.

Nasz oddział Warszawski prowadzi wynajem krótko terminowy, ale także średnio i długoterminowy , Rezerwując wcześniej auto na infolinii nawet natychmiast można wynająć auto na długi termin bez zbędnych formalności . Nasza wypożyczalnia samochodów obsługuje klientów lądujących na lotnisku Okęcie , na lotnisku w Modlinie, a także posiadamy 3 punkty wynajmu w centrum miasta. Samochody oprócz naszych lokalizacji w Warszawie także podstawiamy pod wybrany adres przez klienta. Dowozimy auta do 30 minut a wyjątkowych przypadkach do 2 godzin. 

Do naszych samochodów, możemy dodatkowo dobrać nawigację GPS jeśli takiej nie ma wbudowanej, foteliki dla dzieci, bagażnik dachowy, łańcuchy śniegowe. Oferujemy także zniesienie udziału własnego oraz zwrot auta w innym miejscu niż odbiór. Nasi stali klienci dostają specjalne rabaty. Wynajmujemy samochody zarówno dla firm jak i osób prywatnych , a także jako zastępcze z OC sprawcy.  Rezerwacji samochodu można dokonać za pomocą telefonu lub e-maila.  Nasi doradcy na infolinii błyskawicznie. poradzą w każdym problemie bez znaczenia czy to jest pytanie o rodzaj paliwa czy też w przypadku  kolizji. Dlatego wszyscy klienci doceniają to i wracają do nas by ponownie wynająć samochód. 

Najpopularniejsze samochody jakie są wynajmowane w Oddziale Warszawa, Warszawa Lotnisko Okęcie to : BMW 5 ( BMW 520D) , BMW 3 ( BMW 316i) , Mercedes C klasa ( Mercedes C 200) , Ford Fokus kombi , Kia Ceed kombi, Toyota Yaris.  

Zapraszamy wszystkich do korzystania z wynajęcie samochodów w naszej wypożyczalni na terenie całej Warszawy, a także na lotniskach Okęcie i Modlin .