Wypożyczalnia Samochodów Warszawa Mega Tanio

Oddział Warszawa/ Warszawa Lotnisko

W Warszawie prowadzimy wynajem samochodów w 6 punktach 

  1. Dworzec Gdański stacja Metro  Słomińskiego 6/Andersa
  2. Dworzec Wschodni
  3. Al. Jerozolimskie Dworzec Zachodni
  4. Lotnisko Okęcie ( 24h/całą dobę) Terminal
  5. Lotnisko Okęcie ul. Komitetu Obrony Robotników 52 lok.9, 02-146 Warszawa
  6. Lotnisko Modlin

Telefon: (0048) 794 15 15 22 7 dni w tyg. od 8:00 do 23:00

E-mail: [email protected]

wypozyczalnia-samochodow-warszawa-parking

Wypożyczalnia Samochodów Warszawa Lotnisko Okęcie, Lotnisko Modlin i Centrum. 

W naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie najczęściej klienci wynajmują samochody osobowe klasy B+, C, C+ kombi , a także samochody luksusowe. Wynajmowane samochody w naszej wypożyczalni  posiadają pakiet ubezpieczeń OC, AC, Assistance, NWW, auto zastępcze,  a stan techniczny jest regularnie sprawdzany. Idąc na przeciwko Państwa wymaganiom każde z aut jest dobrze wyposażone i posiada klimatyzację. 

Wynajem samochodów jest możliwy u nas bez limitu kilometrów, dzięki temu nasza oferta jest znacznie ciekawsze od oferty konkurencji , która takowe limity posiada.

Auta w naszej wypożyczalni samochodów są nowe. Samochody nasze są bardzo ekonomiczne w spalaniu , natomiast auta z klasy  Premium luksusowe mają także mocne silniki jednocześnie będąc ekonomicznym jednostkami ( diesel ). Również wynajmujemy samochody w klasie SUV. W naszej flocie samochodów posiadamy także dużo aut kombi , combi, i limuzyn.

Nasz oddział Warszawski prowadzi wynajem krótko terminowy, ale także średnio i długoterminowy , Rezerwując wcześniej auto na infolinii nawet natychmiast można wynająć auto na długi termin bez zbędnych formalności . Nasza wypożyczalnia samochodów obsługuje klientów lądujących na lotnisku Okęcie , na lotnisku w Modlinie, a także posiadamy 3 punkty wynajmu w centrum miasta. Samochody oprócz naszych lokalizacji w Warszawie także podstawiamy pod wybrany adres przez klienta. Dowozimy auta do 30 minut a wyjątkowych przypadkach do 2 godzin. 

Do naszych samochodów, możemy dodatkowo dobrać nawigację GPS jeśli takiej nie ma wbudowanej, foteliki dla dzieci, bagażnik dachowy, łańcuchy śniegowe. Oferujemy także zniesienie udziału własnego oraz zwrot auta w innym miejscu niż odbiór. Nasi stali klienci dostają specjalne rabaty. Wynajmujemy samochody zarówno dla firm jak i osób prywatnych , a także jako zastępcze z OC sprawcy.  Rezerwacji samochodu można dokonać za pomocą telefonu lub e-maila.  Nasi doradcy na infolinii błyskawicznie. poradzą w każdym problemie bez znaczenia czy to jest pytanie o rodzaj paliwa czy też w przypadku  kolizji. Dlatego wszyscy klienci doceniają to i wracają do nas by ponownie wynająć samochód. 

Najpopularniejsze samochody jakie są wynajmowane w Oddziale Warszawa, Warszawa Lotnisko Okęcie to : BMW 5 ( BMW 520D) , BMW 3 ( BMW 316i) , Mercedes C klasa ( Mercedes C 200) , Ford Fokus kombi , Kia Ceed kombi, Toyota Yaris.  

Zapraszamy wszystkich do korzystania z wynajęcie samochodów w naszej wypożyczalni na terenie całej Warszawy, a także na lotniskach Okęcie i Modlin .

Wypożyczalnia Samochodów MEGA Tanio znajduje się w Krakowie przy ul. Pokoju 78, ale swoje oddziały ma na terenie całej Polski. Wśród miast wojewódzkich, w których oferujemy wynajem aut znajduje się również Warszawa. W stolicy mamy aż 5 punktów, w których możliwe jest wypożyczenie samochodu. Dzięki temu niezależnie od miejsca, w którym się jest, można skorzystać z naszych usług.

Gdzie w Warszawie znajduje się Wypożyczalnia Samochodów MEGA Tanio?

Aby móc wynająć samochód na terenie Warszawy, warto odwiedzić któryś z naszych 5 punktów. W trosce o to, by być zawsze blisko klienta, postawiliśmy na najbardziej dogodne lokalizacje. Właśnie dlatego nasze oddziały znaleźć można w pobliżu stacji metra, dworca kolejowego, lotniska.

Dzięki temu łatwo jest do nas trafić zarówno z ulicy, jak i przesiąść się z komunikacji zbiorowej wprost do jednego z naszych samochodów na wynajem. W Warszawie wypożyczalnie aut MEGA Tanio znajdują się na Dworcu Gdańskim przy stacji Metra, przy ul. Słomińskiego 6/Andersa, na Dworcu Zachodnim, przy Al. Jerozolimskich. Na terenie Portu Lotniczego Warszawa-Modlin i Lotniska Chopina (Okęcie), gdzie nasz punkt czynny jest 24h/dobę.

Jeśli nie jest możliwe podejście do którejś z naszych lokalizacji w Warszawie, to umożliwiamy dostarczenie samochodu pod wybrany przez klienta adres. Dowozimy auta do 30 minut, w wyjątkowych przypadkach może to trwać do 2 godzin.

Jakie samochody wypożyczamy w Warszawie?

W warszawskich punktach Wypożyczalni Samochodów MEGA Tanio oferujemy wynajem samochodów osobowych klasy B+, C, C+ oraz dla wymagających klientów mamy również auta luksusowe. Nasza flota obejmuje nie tylko samochody w nadwoziu hatchback, ale i kombi, limuzyny oraz SUV-y. W zależności od preferencji dostarczamy pojazdy ekonomiczne w spalaniu. Tak małe jednostki silnikowe, jak i w klasie premium – mocne, choć oszczędne Diesle.

Co oferujemy w ramach wynajmu samochodów w Warszawie?

Auta, które wynajmujemy w naszej wypożyczalni posiadają pakiet ubezpieczeń OC, AC, Assistance, NWW. W razie konieczności dostarczone może być auto zastępcze.

Są to samochody nowe, na bieżąco serwisowane i o bogatym wyposażeniu. Klimatyzacja jest u nas standardem. W razie konieczności dodatkowo do auta można dobrać nawigację GPS, foteliki dla dzieci, bagażnik dachowy, łańcuchy śniegowe.

Wypożyczając u nas samochód nie trzeba się martwić o limit kilometrów, gdyż takiego nie nakładamy. Umożliwiamy zniesienie udziału własnego. W Wypożyczalni Samochodów MEGA Tanio można zwrócić auto w innym miejscu niż się je odbierało.

Dlaczego warto zwiedzić Warszawę korzystając z samochodów wynajętych w jednym z pięciu punktów naszej Wypożyczalni Samochodów Mega Tanio w Warszawie  ?

Jest to stolica Polski, a więc każdy przyjezdny który będzie korzystał z naszej wypożyczalni samochodów powinien przejechać się jej malowniczymi i zabytkowymi ulicami, których jest w mieście bardzo dużo, a zarazem może odwiedzić też stylowe i nowoczesne dzielnice, które tętnią życiem młodych. Oto lista głównych kierunków podróży wynajmujących auta:

Łazienki Królewskie

Pierwszym miejscem do którego powinieneś się udać wypożyczając u nas samochód jest zespół pałacowo – ogrodowy założony w XVIII przez Stanisława Augusta Poniatowskiego zwany potocznie ,,Łazienkami.” Oprócz budynków, pawilonów oraz wolnostojących rzeźb znajdują się tam cztery ogrody: Królewski, Romantyczny, Modernistyczny oraz Chiński. Każdy z tych ogrodów ma swój własny urok oraz posiada tajemniczą historie. Jest to idealne miejsce dla klientów naszej wypożyczalni aut aby zrobić sobie przerwę w podróży w pewien romantyczny sposób.

Pałac Kultury i Nauki

Wizerunkiem Warszawy jest oczywiście każdemu pewnie znany Pałac Kultury i Nauki, potocznie zwany PeKiNem. Jest to najwyższa budowla w Polsce pod względem wysokości całkowitej ( razem z masztem). Wybudowany został w latach 50 XIX w. Miał on stanowić ,,dar narodu radzieckiego dla narodu polskiego.” Jego wysokość wynosi 237 metrów. Pałac jest siedzibą wielu firm oraz instytucji użyteczności publicznej, w tym kin, teatrów i muzeów, uczelni wyższych. Pomimo swoich walorów wewnętrznych oraz wspaniałego tarasu widokowego budynek prezentuje się zjawiskowo z okien wypożyczonych samochodów w naszej Wypożyczalni Samochodów Mega Tanio .

Stare Miasto

Stare Miasto jest genezą dzisiejszej Warszawy jaką znamy. Jako samodzielne miasto uznaje się je już od około 1300 roku. Jest otoczone pierścieniem postawnych murów obronnych z XIV – XVI w. W środku znajduję się mnóstwo zabytkowych, a zarazem bardzo zadbanych budowli. Co ciekawe ponad 85 % Starego Miasta zostało zniszczone podczas II wojny światowej przez wojska niemieckie. Przy pomocy obywateli oraz wyspecjalizowanej grupie architektów zostało niemal całe odbudowane. Jeszcze większą sławę ,,starówka” zyskała po 1980 roku kiedy to została wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Ktoś kto wypożyczając samochód przejeżdża Warszawę a posiada chwilę wolnego czasu powinien czuć obowiązek odwiedzin Starego Miasta jeśli nigdy go jeszcze nie zwiedzał. Także w to miejsce też warto wynająć od nas samochód w naszej wypożyczalni aut mieszczącej się aż w 5 punktach w Warszawie 

Nowy Świat

Ulica Nowy Świat w Warszawie położona jest w Śródmieściu miasta. To fragment Traktu Królewskiego. Nowy Świat zaczyna się przy Placu Trzech Krzyży, przecina Aleje Jerozolimskie, Świętokrzyską i przechodzi w Krakowskie Przedmieście przy pomniku Mikołaja Kopernika. Ulica słynie z wielu ekskluzywnych lokali oraz wyśmienitych restauracji z najlepszymi kucharzami. Jest to ośrodek spotkań elit, ale nie tylko bo także ludzi wielkich ambicji. Posiada ona wspaniały klimat, ponieważ w jej dużym zasięgu możemy znaleźć wszystko co nas interesuje. To miejsce polecamy szczególnie tym klientom naszej wypożyczalni samochodów, którzy chcą się trochę rozerwać lub odpocząć jedząc pyszny posiłek w którejś z wielu wyśmienitych restauracji.

Ponadto jeśli wypożyczając u nas samochód znajdziecie więcej wolnego czasu polecamy zwrócić uwagę jeszcze na te miejsca:

– ZOO w Warszawie

– Centrum Nauki Kopernik

– Muzeum Powstania Warszawskiego

– Ogród Saski

– Pałac Prezydencki

– Kampinoski Park Narodowy

– Muzeum Fryderyka Chopina

– Bulwary nad Wisłą