Wypożyczalnia Samochodów Warszawa Mega Tanio

Oddział Warszawa/ Warszawa Lotnisko

W Warszawie prowadzimy wynajem samochodów w 6 punktach 

  1. Dworzec Gdański stacja Metro  Słomińskiego 6/Andersa
  2. Dworzec Wschodni
  3. Al. Jerozolimskie Dworzec Zachodni
  4. Lotnisko Okęcie ( 24h/całą dobę) Terminal
  5. Lotnisko Okęcie ul. Komitetu Obrony Robotników 52 lok.9, 02-146 Warszawa
  6. Lotnisko Modlin

Telefon: (0048) 794 15 15 22 7 dni w tyg. od 8:00 do 23:00

E-mail: [email protected]

Wypożyczalnia Samochodów Warszawa Lotnisko Okęcie, Lotnisko Modlin i Centrum. 

W naszej wypożyczalni samochodów w Warszawie najczęściej klienci wynajmują samochody osobowe klasy B+, C, C+ kombi , a także samochody luksusowe. Wynajmowane samochody w naszej wypożyczalni  posiadają pakiet ubezpieczeń OC, AC, Assistance, NWW, auto zastępcze,  a stan techniczny jest regularnie sprawdzany. Idąc na przeciwko Państwa wymaganiom każde z aut jest dobrze wyposażone i posiada klimatyzację. 

Wynajem samochodów jest możliwy u nas bez limitu kilometrów, dzięki temu nasza oferta jest znacznie ciekawsze od oferty konkurencji , która takowe limity posiada.

Auta w naszej wypożyczalni samochodów są nowe. Samochody nasze są bardzo ekonomiczne w spalaniu , natomiast auta z klasy  Premium luksusowe mają także mocne silniki jednocześnie będąc ekonomicznym jednostkami ( diesel ). Również wynajmujemy samochody w klasie SUV. W naszej flocie samochodów posiadamy także dużo aut kombi , combi, i limuzyn.

Nasz oddział Warszawski prowadzi wynajem krótko terminowy, ale także średnio i długoterminowy , Rezerwując wcześniej auto na infolinii nawet natychmiast można wynająć auto na długi termin bez zbędnych formalności . Nasza wypożyczalnia samochodów obsługuje klientów lądujących na lotnisku Okęcie , na lotnisku w Modlinie, a także posiadamy 3 punkty wynajmu w centrum miasta. Samochody oprócz naszych lokalizacji w Warszawie także podstawiamy pod wybrany adres przez klienta. Dowozimy auta do 30 minut a wyjątkowych przypadkach do 2 godzin. 

Do naszych samochodów, możemy dodatkowo dobrać nawigację GPS jeśli takiej nie ma wbudowanej, foteliki dla dzieci, bagażnik dachowy, łańcuchy śniegowe. Oferujemy także zniesienie udziału własnego oraz zwrot auta w innym miejscu niż odbiór. Nasi stali klienci dostają specjalne rabaty. Wynajmujemy samochody zarówno dla firm jak i osób prywatnych , a także jako zastępcze z OC sprawcy.  Rezerwacji samochodu można dokonać za pomocą telefonu lub e-maila.  Nasi doradcy na infolinii błyskawicznie. poradzą w każdym problemie bez znaczenia czy to jest pytanie o rodzaj paliwa czy też w przypadku  kolizji. Dlatego wszyscy klienci doceniają to i wracają do nas by ponownie wynająć samochód. 

Najpopularniejsze samochody jakie są wynajmowane w Oddziale Warszawa, Warszawa Lotnisko Okęcie to : BMW 5 ( BMW 520D) , BMW 3 ( BMW 316i) , Mercedes C klasa ( Mercedes C 200) , Ford Fokus kombi , Kia Ceed kombi, Toyota Yaris.  

Zapraszamy wszystkich do korzystania z wynajęcie samochodów w naszej wypożyczalni na terenie całej Warszawy, a także na lotniskach Okęcie i Modlin .

Wypożyczalnia Samochodów MEGA Tanio znajduje się w Krakowie przy ul. Pokoju 78, ale swoje oddziały ma na terenie całej Polski. Wśród miast wojewódzkich, w których oferujemy wynajem aut znajduje się również Warszawa. W stolicy mamy aż 5 punktów, w których możliwe jest wypożyczenie samochodu. Dzięki temu niezależnie od miejsca, w którym się jest, można skorzystać z naszych usług.

Gdzie w Warszawie znajduje się Wypożyczalnia Samochodów MEGA Tanio?

Aby móc wynająć samochód na terenie Warszawy, warto odwiedzić któryś z naszych 5 punktów. W trosce o to, by być zawsze blisko klienta, postawiliśmy na najbardziej dogodne lokalizacje. Właśnie dlatego nasze oddziały znaleźć można w pobliżu stacji metra, dworca kolejowego, lotniska.

Dzięki temu łatwo jest do nas trafić zarówno z ulicy, jak i przesiąść się z komunikacji zbiorowej wprost do jednego z naszych samochodów na wynajem. W Warszawie wypożyczalnie aut MEGA Tanio znajdują się na Dworcu Gdańskim przy stacji Metra, przy ul. Słomińskiego 6/Andersa, na Dworcu Zachodnim, przy Al. Jerozolimskich. Na terenie Portu Lotniczego Warszawa-Modlin i Lotniska Chopina (Okęcie), gdzie nasz punkt czynny jest 24h/dobę.

Jeśli nie jest możliwe podejście do którejś z naszych lokalizacji w Warszawie, to umożliwiamy dostarczenie samochodu pod wybrany przez klienta adres. Dowozimy auta do 30 minut, w wyjątkowych przypadkach może to trwać do 2 godzin.

Jakie samochody wypożyczamy w Warszawie?

W warszawskich punktach Wypożyczalni Samochodów MEGA Tanio oferujemy wynajem samochodów osobowych klasy B+, C, C+ oraz dla wymagających klientów mamy również auta luksusowe. Nasza flota obejmuje nie tylko samochody w nadwoziu hatchback, ale i kombi, limuzyny oraz SUV-y. W zależności od preferencji dostarczamy pojazdy ekonomiczne w spalaniu. Tak małe jednostki silnikowe, jak i w klasie premium – mocne, choć oszczędne Diesle.

Co oferujemy w ramach wynajmu samochodów w Warszawie?

Auta, które wynajmujemy w naszej wypożyczalni posiadają pakiet ubezpieczeń OC, AC, Assistance, NWW. W razie konieczności dostarczone może być auto zastępcze.

Są to samochody nowe, na bieżąco serwisowane i o bogatym wyposażeniu. Klimatyzacja jest u nas standardem. W razie konieczności dodatkowo do auta można dobrać nawigację GPS, foteliki dla dzieci, bagażnik dachowy, łańcuchy śniegowe.

Wypożyczając u nas samochód nie trzeba się martwić o limit kilometrów, gdyż takiego nie nakładamy. Umożliwiamy zniesienie udziału własnego. W Wypożyczalni Samochodów MEGA Tanio można zwrócić auto w innym miejscu niż się je odbierało.