Kraków to turystyczna stolica Polski, codziennie przez rynek główny czy przy słynnym Smoku Wawelskim przewijają się tysiące ludzi – zarówno mieszkańców, przyjezdnych z innych terenów Polski, jak i obcokrajowców, którzy chcą zwiedzić to piękne miasto. Dlatego w Krakowie powstała rozbudowana sieć wypożyczalni aut stworzona przez różne firmy. Aby ułatwić podróżującym wynajem samochodu, przedstawiamy ich listę.

Wypożyczalnia Samochodów Mega Tanio

W Krakowie znajduje się główna siedziba naszej firmy, która zlokalizowana jest przy Alei Pokoju 78, to również jeden z punktów, do którego możesz się zgłosić, jeśli poszukujesz auta na wynajem w korzystnej cenie.

Ponadto posiadamy jeszcze dwa oddziały wypożyczalni aut w Krakowie: przy Dworcu PKP oraz Lotnisku Kraków-Balice, dzięki czemu nietrudno nas znaleźć. A jak można zarezerwować samochód na wynajem? Zapraszamy do jednego z biur, gdzie można dokonać formalności. Ponadto oferujemy jeszcze trzy sposoby kontaktu: telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy.

Zapewniamy zarówno wynajem krótko-, jak i długoterminowy, a wybór pojazdów oraz koszt ich wypożyczenia znajdziesz w zakładce cennik. Do 31.12.2018 obowiązuje wynajem bez limitu kilometrów, natomiast powyżej 6 dni wszystkie ceny podlegają próbie negocjacji. Ponadto zachęcamy do skorzystania z naszych usług na terenie takich miast jak Wrocław, Szczecin, Kielce, Rzeszów, Białystok, Warszawa, Gdańsk, Lublin, Poznań, Bydgoszcz, Katowice, Bytom oraz Pyrzowice.

Auto Cash 24

Auto Cash 24 to lokalna firma funkcjonująca w Krakowie: przy ul. Opolskiej 12, Dworcu Głównym PKP (Placu im. Jana Nowaka Jeziorańskiego 3) oraz przy Lotnisku Balice (ul. Medweckiego 1).

Auto Cash 24 oferuje dwie praktyczne usługi: podstawienie samochodu pod lotnisko, gdzie dokonuje się wszelkich formalności oraz wynajem auta z profesjonalnym kierowcą, który doskonale zna topografię miasta. Natomiast auto można zwrócić nie tylko w Krakowie, ale również w wybranych miastach Polski.

Car Net

Car Net to sieć wypożyczalni samochodów działają na terenie całej Polski. Punkt odbioru oraz zwrotu aut w Krakowie mieści się przy ul. Balickiej 117. W przypadku rezerwacji oraz płatności on-line oferowane są niższe ceny wynajmu. Ponadto istnieje możliwość bezkosztowej zmiany terminu wypożyczenia.

Avis

Wypożyczalnia Avis zlokalizowana jest w dwóch punktach Krakowa – przy Lotnisku Balice, a dokładniej przy ul. Kapitana Medweckiego 1 oraz przy ul. Lubicz 23. W obu miejscach istnieje możliwość zwrotu auta 24h/dobę. Avis posiada również aplikację mobilną na system Android oraz iOS, dzięki której można błyskawicznie wynająć auto.

ABCO

Wypożyczalnia ABCO działa na terenie Katowic, Warszawy oraz Krakowa, gdzie mieści się przy ul. Balickiej 100. Oddział krakowski funkcjonuje 24h/dobę, dzięki czemu o każdej porze dnia i nocy możesz wypożyczyć dowolne auto. Rezerwacji można dokonać osobiście w oddziale, telefonicznie oraz poprzez formularz rezerwacji on-line. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące wynajmu, możesz się też z nimi skontaktować mailowo.

CarRent24

Choć główna siedziba firmy mieści się przy ul. Fabrycznej 6 w Krakowie, to odbioru oraz zwrotu auta dokonuje się przy Lotnisku Balice – pracownicy CarRent24 podstawiają tam pojazd, sprawdzają niezbędne dokumenty oraz przygotowują umowę do podpisania.

Rezerwacji dokonuje się wyłącznie telefonicznie lub mailowo, wcześniej należy zapoznać się z dostępnością samochodów na stronie internetowej. Natomiast zwrot auta następuje w wyznaczonym dniu oraz miejscu.

RentCars

RentCars to kolejna ogólnopolska wypożyczalnia samochodów, której krakowska siedziba mieści się przy ul. Conrada 63 i jest otwarta codziennie w godzinach 7:00-23:00. Tak jak większość z wymienionych tu firm, obsługuje Lotnisko Balice, gdzie najczęściej podstawiane są auta.

Infolinia RentCars jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-21:00, natomiast całodobowo można dokonywać rezerwacji poprzez formularz wynajmu znajdujący się na stronie.

JOKA/JOKA

Biuro JOKA/JOKA zlokalizowane jest przy ulicy Zacisznej 7/7 w Krakowie, natomiast istnieje możliwość odbioru samochodu na Lotnisku Balice oraz na terenie całego miasta. W przypadku gdy rezerwacji dokonuje się on-line, nie obowiązuje limit kilometrów, wypożyczalnia nie pobiera opłaty za przygotowanie auta, a w cenę pojazdu wliczony jest pakiet ubezpieczeń OC, AC, NNW oraz ASS.