wypozyczalnia-samochodow-tanio-bmw-serii-1-tanio
Samochód BMW Serii 1 jest dostępny w naszej Wypożyczalni samochodów. Wynajem samochodów BMW Serii 1   jest możliwy u nas w miastach m.in. :  Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Bydgoszcz, Lublin, Szczecin oraz pozostałe miasta w całej Polsce.  Nasza Wypożyczalnia Aut BMW jest dostępna także na lotniskach w tych miastach.

Opis Samochodu BMW Serii 1

Nasza wypożyczalnia samochodów prezentuje nowe BMW serii 1, które jest prawdziwym magnesem dla oka. Nowy miejski samochód podbija serca swoją sportową stylistyką, dynamicznymi właściwościami jezdnymi i idealną komunikacją. Szybko rusza z miejsca i równie szybko łączy się z siecią – dzięki temu sprosta wszelkim wymaganiom każdego kto wynajmie samochód. Z zewnątrz samochód wygląda bardzo dynamicznie, natomiast w środku prezentuję się niesamowicie ekskluzywnie. Progresywne linie, atletyczna sylwetka i najwyższej jakości wyposażenie sprawiają, że BMW serii 1 idealnie pasuje do miejskiego stylu życia. Płaskie, ciemne reflektory przednie dodatkowo akcentują jego sportowy charakter. Typowy dla BMW bezpośredni układ kierowniczy, precyzyjnie zestrojony układ jezdny i optymalny rozkład masy na osie oferują fascynującą zwinność wynajmującym auto.
Ten model poradzi sobie niemal w każdej sytuacji, zwłaszcza przy złych warunkach pogodowych. Inteligentny napęd na cztery koła BMW xDrive optymalnie dostosowuje się do wszelkich warunków. Efekt: idealna przyczepność i pewny kurs zapewniają jeszcze większą dynamikę jazdy i zwinność. W naszej wypożyczalni aut znajdziesz go w idealnym stanie oraz w jeszcze lepszej cenie.

BMW 118i, Najnowszy model

Klasa C Premium

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wybrane parametry przykładowego BMW Serii 1

Średnie zużycie paliwa6.1L/100km
Zużycie paliwa w mieście8.1L/100km
Zużycie paliwa poza miastem5.0L/100km
Ilość miejsc 5
Ilość drzwi 5
Pojemność bagażnika360L