wypozyczalnia-samochodow-mercedes-cla

Samochód Mercedes CLA automat. Można wynająć w naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio we wszystkich naszych  oddziałach w Polsce zarówno w centrum jak i na lotniskach.

Opis Samochodu Mercedes CLA sedan/ kombi

Mercedes CLA to klasowy samochód w segmencie C Premium. Stworzony z myślą o klientach naszej wypożyczalni aut którzy cenią sobie elegancje i styl. Technicznie ten pojazd stawiany jest bardzo blisko klasy A. Posiada tę samą płytę podłogową, design wnętrza oraz dużą część podzespołów, dzięki czemu wyróżnia się w swoim segmencie. Jest on obecnie najbardziej opływowym samochodem na świecie. Jego współczynnik oporu powietrza jest równy zaledwie 0,22. Standardowe wyposażenie pojazdu obejmuje m.in. ABS, trzy stopniowy system ESP, system zapobiegania kolizjom (CPA) sprzężony z adaptacyjnym asystentem układu hamulcowego, system Distronic Plus utrzymujący automatycznie odstęp od poprzedzającego samochodu, system Adaptive Brake z funkcją Hold czyli osuszaniem tarcz hamulcowych i asystentem ruszania na wzniesieniu, adaptacyjne światło hamowania, poduszki powietrzne, ASR, system BAS czyli asystenta układu hamulcowego ze wspomaganiem siły hamowania. W naszej wypożyczalni samochodów dostępny jest najnowszy model tego pojazdu.
Co więcej posiada oświetlenie wypadkowe, czujnik świateł, elektryczny hamulec postojowy, aktywną maskę silnika, kierunkowskazy, światła do jazdy dziennej oraz tylne lampy wykonane w technologii LED, 6-głośnikowy system audio, elektrycznie sterowane szyby oraz elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne z kierunkowskazami w technologii LED, klimatyzację, wyświetlacz, wielofunkcyjną kierownicę. Nasz model wyposażony jest w automatyczną skrzynie biegów, która sprawia, że jazda nim jest jeszcze bardziej komfortowa. Wypożyczalnia aut jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Wynajmu aut można dokonać przez 24 godziny na dobę.

Mercedes CLA sedan/kombi Automat

Klasa DA+

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wybrane parametry przykładowego Mercedesa CLA

Średnie spalanie5,7 L/100km
Spalanie w mieście7.7L/100km
Spalanie poza miastem4.6L/100km
Ilość miejsc5
Ilość drzwi5
Pojemność bagażnika1354 L przy siedzeniach złożonych