Nissan Qashqai, Najnowszy model

Klasa SUV

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Poglądowe Zdjęcia Nissan

wynajem-samochodów-nissan-qashqai-suv-tanio
wypozyczalnia-samochodów-nissan-qashqai-suv-tanio
nissan-qashqai-automat-tanio-wypozyczalnia-samochodow-warszawa-wroclaw-krakow-poznan-gdansk-katowice

Wypożyczalnia samochodów Nissan Qashqai SUV.  W naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio można wynająć auto m.in. w miastach:  Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Szczecin oraz w innych miastach w całej Polsce.  Wynajem Samochodów Nissan Qashqai SUV można zrealizować u nas także na wszystkich lotniskach w Polsce.

Ogólny opis samochodu Nissan Qashqai SUV

Nasza wypożyczalnia samochodów posiada najnowsze modele. Nissan Qashqai jest niedoścignionym crossoverem na europejskim rynku. Łączy w sobie cechy samochodu kompaktowego z terenowym. Jego gabaryty ułatwiają poruszanie się po mieście. Samochód jednak zdecydowanie sprawdza się również na nawierzchni nieutwardzonej oraz w zimie. To wszystko zapewnia duży prześwit. Nissan Qashqai jest napędzany turbodoładowaną gamą silnikową sparowaną z 6-biegową manualną skrzynią biegów. Układ stabilizacji toru jazdy działa w tym samochodzie perfekcyjnie, dzięki czemu samochód prowadzi się pewnie i stabilnie. Samochód jest bardzo wygodny dla wymagających klientów. Przestronne wnętrze zapewnia komfortową jazdę dla całej rodziny. Wynajem tego samochodu na pewno przysporzy wiele przyjemności. 

Auto posiada bogate wyposażenie, w którego skład wchodzą m.in.: klimatyzacja, elektryczne szyby, komputer pokładowy, wspomaganie układu kierowniczego, poduszki powietrzne, systemy ABS oraz wiele innych. Wynajem samochodów marki Nissan można dokonywać u nas przez 7 dni w tygodniu. Nasza wypożyczalnia aut jest otwarta 24h. 

Wybrane parametry

SegmentD SUV
Średnie spalanie5,4 l/100 km
Spalanie w mieście6,4 l/100 km
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność bagażnika400 l

Przedstawiona oferta cenowa w tej stronie oraz zawarte informacje na temat opisów samochodów oraz zdjęcia mają charakter informacyjny i tylko poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Dostępność, wyposażenie, wygląd aut, ceny  i warunki usługi mogą ulec zmianie, a szczegółowe warunki określa indywidualna umowa najmu samochodu.