Skoda Fabia Kombi. Można wynająć w naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio w oddziałach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Szczecin oraz na wszystkich lotniskach w tych miastach

Opis Samochodu Skoda Fabia Kombi

Skoda Fabia – kombi jest to niezwykle kompaktowe, rodzinne auto z nieprzeciętną przestrzenią i panoramicznym dachem. W naszej wypożyczalni aut dostępny tylko najnowszy model Skody Fabia. Samochód został zbudowany na płycie podłogowej VW A04, którą dzielił m. in. z Seatem Ibiza oraz Volkswagenem Polo. Odznacza się wysoką elegancjom i klasą. Ten pojazd w odróżnieniu do innych modeli w typie kombi prezentuje się naprawdę ładne walory wizualne. Każdy kto wypożyczy samochód będzie miał dostęp do wielu nowinek technologicznych w jakie producenci wyposażyli ten model.
Dzięki systemowi zapobiegającemu kolizji w korku, będziemy ostrzegani jeśli zbytnio zbliżymy się do innego pojazda. A dzięki hamulcowi Multi kolizyjnemu jeśli zderzymy się z jakąś przeszkodą nasz samochód automatycznie i bardzo szybko zmieni prędkość na 10km/h. Potwierdza to że wszyscy wynajmujący samochód. będą mogli czuć się w nim bezpiecznie. . W tym modelu skody mamy wszystko czego możemy oczekiwać od samochodu tej klasy. Auto dostępne w takiej cenie tylko dla klientów naszej wypożyczalni aut.

Skoda Fabia Kombi

Klasa C+

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Parametry

Średnie Spalanie 4,9 litra

Pojemność bagażnika 530 l ( większa pojemność niż w Ford Fokus kombi )