wynajem-samochodow-toyota-auris-automat-tanio

Wypożyczalnia samochodów Toyota Auris Automat.  Wynajem samochodów możliwy w miastach m.in. :  Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Bydgoszcz, Lublin, Szczecin oraz w innych miastach w całej Polsce.  Wynajem Aut marki Toyota można zrealizować u nas także na lotniskach.

W naszej wypożyczalni samochodów posiadamy najnowsze modele Toyoty. Toyota Auris posiada piękna linię nadwozia , a w dodatku jest niezawodna. Jest ton samochodem o wielkiej dynamice dynamiczny i wykonany w nowoczesnym designie. Podkreślone zostały jej najlepsze walory przez pełne lampy LED oraz wloty powietrza. Pojemne wnętrze służy  do wygody jazdy. Pojazd jest wykonany z dobrych materiałów i starannie wykończony. Toyota słynie z rozwiązań podnoszących bezpieczeństwo jedno z nich to system Safety Sense – wykrywa zagrożenia i informuje o nich kierowcę.

Toyota Auris jest bardzo dobrze wyposażona.  Wynajem tego samochodu można dokonywać u nas przez 7 dni w tygodniu. Nasza Wypożyczalnia aut jest czynna przez cała dobę. 

Toyota Auris automat kombi lub sedan, Najnowszy model

Klasa CA+

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wybrane parametry

Spalanie poza miastem4,3 l/100 km
Liczba drzwi5
Liczba miejsc5
Pojemność bagażnika530 litrów