Samochód Toyota Avensis Automat kombi jest dostępna w naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio. Wynajem samochodów Toyota Avensis  jest możliwy w oddziałach w  naszej wypożyczalni aut  m.in. :  Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Bydgoszcz, Lublin, Szczecin oraz pozostałe miasta w całej Polsce.  Wypożyczalnia Aut Toyota jest dostępna także w naszych placówkach na lotniskach.

Ogólny opis samochodu Toyota Avensis kombi automat.

Nasza wypożyczalnia samochodów posiada najnowsze modele Toyoty Avensis. Toyota Avensis to model, który walczy o klientów w segmencie D. Najnowsza generacja przeszła gruntowne zmiany nadwozia i wnętrza. Nowa Toyota Avensis zachwyca dynamiczną sylwetką i dopracowanymi detalami takimi jak: nowe przednie i tylne lampy w technologii LED. To samo dotyczy wnętrza i deski rozdzielczej, która została rozplanowana na nowo wokół dużego centralnego wyświetlacza dotykowego o przekątnej 8-cali. Całość została wykończona wysokiej jakości materiałami. Toyota zaskakuje dosyć rozległą gamą silnikową współpracującą z 6-biegową manualną skrzynią zaprojektowaną przez BMW. Dzięki temu komfort jazdy, w porównaniu z poprzednią wersją tego samochodu, znacznie się poprawił. Wynajęcie Toyoty Avensis to czysta przyjemność. 

Wyposażenie standardowe tego modelu jest bardzo bogate i obejmuje między innymi: multimedialny system z 8-calowym ekranem dotykowym, systemem Bluetooth, kamerą cofania i nawigacją satelitarną, tempomat, wielofunkcyjną skórzaną kierownicę, 2-strefową automatyczną klimatyzację, rozbudowany komputer pokładowy, ABS, centralny zamek, elektryczne lusterka, elektryczne szyby, immobilizer, radio CD, USB AUX, tempomat, wspomaganie kierownicy, bez kluczykowy system dostępu do samochodu, 7 poduszek powietrznych, oraz wiele innych. Wynajem samochodów odbywa się w naszej wypożyczalni aut przez 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. 

Toyota Avensis kombi automat , Najnowszy model

Klasa DA+ 

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wybrane parametry

Średnie spalanie7,3 l/100 km
Spalanie w mieście7,9 l/100 km
Spalanie poza miastem6,6 l/100 km
Liczba miejsc5
Liczba drzwi5
Pojemność bagażnika543 l