wynajem-samochodow-bmw-x1
Wypożyczalnia Samochodów BMW X1 ( manual/automat ) .  Wynajem samochodów BMW najnowsze modele. Ten Samochód jest w naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio w oddziałach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Rzeszów, Szczecin, Łódź, Lublin, Bydgoszcz, Białystok oraz na wszystkich lotniskach w tych miastach. Wynajem aut 7 dni w tygodniu przez 24h.

Opis Samochodu BMW X 1

BMW X1 doskonale sprawdza się w codziennej jeździe miejskiej za sprawą swoich kompaktowych wymiarów zewnętrznych. Wysoko poprowadzona linia dachu i charakterystyczna dla SUV-a bryła dają wyjątkowo przestronne i przyjemne wnętrze. Kolejnym atutem, który przyczynia się do wrażenia dużej przestrzeni jest doskonała widoczność uzyskana dzięki podwyższonej pozycji foteli i dużych powierzchniach szyb. Wrażenie to jest nie tylko subiektywne. Stoją za nim fakty – 56 cm przestrzeni na nogi w tylnym rzędzie gwarantuje wygodę podczas długich podróży nawet naszym najwyższym wynajmującym auto. Jeszcze większą przestrzeń naszym rzeczą daje szeroko otwierana pokrywa bagażnika, dzięki której klienci naszej wypożyczalni aut mają wygodny dostęp do dużej przestrzeni bagażowej.
Niezwykle wszechstronne wnętrze ze składanym oparciem przedniego fotela pasażera i adaptacyjną kanapą tylną umożliwia przewóz dużych przedmiotów, takich jak narty czy rowery. Co więcej ten model oferuje każdemu kto wynajmie auto automatyczne otwieranie bagażnika jeśli mamy zajęte ręce, a kluczyk w swojej kieszeni wystarczy tylko że wykonamy odpowiedni gest stopą pod samochodem, a bagażnik sam się otworzy. lubiącym być na bieżąco oferujemy usługi BMW ConnectedDrive , które dostarczają w drodze wielu informacji, rozrywki i oferują dodatkowe usługi i funkcje. Należy do nich m.in. BMW Online oferujące dostęp do aktualnych informacji lokalnych takich jak pogoda, wiadomości, wyszukiwanie online powered by GoogleTM czy funkcje biurowe. Oprócz tego w menu „Aplikacje” można zestawić sobie indywidualne usługi, takie jak informacje o cenach paliw, przewodniki turystyczne i hotelowe. W naszej ofercie znajdą państwo ten model z automatyczną skrzynią biegów, dzięki której jazda nigdy nie była bardziej prostsza. Wypożyczalnia aut jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Wynajmu aut można dokonać przez 24 godziny na dobę

BMW X1 ( manual / automat)

Klasa SUV

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wybrane parametry przykładowego BMW X1

Średnie spalanie5.3l/100km
Spalanie w mieście 6.5l/100km
Spalanie poza miastem4.7l/100km
Ilość miesc5
Ilość drzwi5
Pojemność bagażnika505-1500L