wynajem-samochodow-ford-mondeo
Wypożyczalnia Samochodów Ford Mondeo.  Wynajem samochodów Ford najnowsze modele. To Auto jest w naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio w oddziałach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Rzeszów, Szczecin, Łódź, Lublin, Bydgoszcz, Białystok oraz na wszystkich lotniskach w tych miastach. Wynajem aut 7 dni w tygodniu przez 24h.

Opis Samochodu Ford Mondeo

Nasza wypożyczalnia aut prezentuje najnowszego forda mondeo – flagowy samochód marki w Europie. Jest pojazdem z segmentu D. Styl, który prezentuje ten model podkreślają światła do jazdy dziennej LED. Te energooszczędne , nowoczesne światła pomagają dostrzec wcześniej dostrzec samochód prowadzony przez naszego klienta zarówno w dzień jak i w nocy. Dużym atutem tego samochodu jest system Active Park Assist, który wspomaga parkowanie równoległe. System sam wyszukuje odpowiednie miejsce a gdy już to zrobi, automatycznie naprowadza na nie pojazd. Wynajmującemu samochód pozostaje tylko kontrolowanie pedału gazu, hamulca i biegów zgodnie ze wskazówkami podawanymi przez system. Producenci niemalże całkowicie wyeliminowali problem martwego pola w tym pojeździe, a to dzięki systemowi monitorowania martwego pola widzenia w lusterku (Blind Spot Information) ostrzega każdego kto wypożyczy auto, że inny pojazd wjechał w martwe pole widzenia, poprzez włączenie dyskretnych diod wbudowanych w lusterka zewnętrzne po odpowiedniej stronie.
Najnowszy model Forda spisuje się doskonale w każdych warunkach przez Inteligentny napęd na wszystkie koła (AWD) błyskawicznie reaguje na zmiany podłoża i automatycznie przekazuje odpowiednią ilość momentu obrotowego do tych kół, które mogą go najlepiej wykorzystać. Zapewnia to doskonałą przyczepność i kontrolę nad pojazdem. Wypożyczalnia aut jest czynna przez 7 dni w tygodniu. Wynajmu aut można dokonać przez 24 godziny na dobę.

Ford Mondeo

Klasa D

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wybrane parametry przykładowego Forda Mondeo

Średnie spalanie5,8 l/100km
Spalanie w mieście7,8 l/100km
Spalanie poza miastem4,6 l/100km
Ilość miejsc5
Ilość drzwi5