wynajem-samochodow-kia-ceed-automat
Wypożyczalnia Samochodów Kia Ceed Automat.  Wynajem samochodów Kia najnowsze modele. To Auto jest w naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio w oddziałach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Rzeszów, Szczecin, Łódź, Lublin, Bydgoszcz, Białystok oraz na wszystkich lotniskach w tych miastach. Wynajem aut 7 dni w tygodniu przez 24h.

Opis Samochodu Kia Ceed Automat

Kia Ceed – Model należący do niższej klasy średniej (segment C) produkowany od 2006 roku. W Europie Cee’d zastąpił model Cerato. Nasza wypożyczalnia aut posiada najnowszy model Kia Ceed. Samochód wizualnie prezentuję się bardzo dobrze, a to dzięki swojemu sportowemu zacięciu linii nadwozia. Klimat temu modelu nadaję czytelny zestaw wskaźników w połączeniu z dyskretnym oświetleniem konsoli. Naprawdę klasowy wygląd tego samochodu klienci naszej wypożyczalni aut zawdzięczają nowoczesnym ksenonowym lampom przednim z diodowymi światłami do jazdy dziennej. Większy komfort dla wynajmujących auto można uzyskać dzięki funkcji automatycznej zmiany świateł, które same odczytują to co dzieję się wokół samochodu i dostosowują się do środowiska.
Producenci zadbali nie tylko o dobry wygląd i funkcjonalność tego modelu, a również o komfort przebywania w nim. Pomysłowe wykorzystanie miejsca zapewnia wszystkim pasażerom mnóstwo przestrzeni i radość z jazdy. Natomiast miejsce na bagaż jest jednym z największych w samochodach tej klasy. Bezpieczeństwo każdego kto wypożyczy ten model zapewnia TomTom® Speed Camera, która dostarcza wynajmującym samochód wiele informacji m.in. jakie jest natężenie ruchu drogowego lub pogoda. KIA CEED dostępna w tak przystępnej cenie tylko w naszej wypożyczalni aut.

Kia Ceed Automat

Klasa DA+

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wybrane parametry przykładowego Kia Ceed Automat

Średnie spalanie6.5L/100km
Spalanie w mieście7.4L/100km
Spalanie poza miastem5.9L/100km
Ilość miejsc5
Ilość drzwi5
Pojemność bagażnika530L-1225L