wypozyczalnia-samochodow-volkswagen-golf
Samochód Volkswagen Golf. Można wynająć w naszej wypożyczalni samochodów Mega Tanio w oddziałach: Warszawa, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Katowice, Rzeszów, Szczecin, Łódź, Bydgoszcz, Białystok, Lublin oraz na wszystkich lotniskach w tych miastach

Opis samochodu Volkswagen Golf

Wszystkim wynajmującym nasza wypożyczalnia aut prezentuje Volksvagena Golf czyli ikonę segmentu niższej klasy średniej. Najlepiej sprzedający się model na starym kontynencie. Samochód już swoim wizerunkiem robi wrażenie na klientach naszej wypożyczalni. To co najbardziej przykuwa uwagę wynajmujących samochód to zarówno nowo zaprojektowane reflektory i zderzaki, dynamiczny grill chłodnicy, jak i tylny dyfuzor oraz wyjątkowy panel LED-owych świateł tylnych. Niemieccy producenci przy tworzeniu tego modelu postawili na trzy zasady: Przestrzeń, komfort, jakość, a wszystko to służy jednemu celowi : by każda podróż przebiegała komfortowo i bezpiecznie. Pomoże w tym też funkcja sterowania gestem „Gesture control”, dostępna w ramach nawigacji Discover Pro. Serce tego samochodu czyli Silniki benzynowe TSI i wysokoprężne TDI zapewniają dużą moc, niskie zużycie paliwa i niezwykłą przyjemność z jazdy.
Komfort jazdy każdego kto wynajmie auto poprawia Aktywny tempomat ACC sprawi, że dotrzesz do celu mniej zmęczony, razem z system otoczenia Front Assist z funkcją awaryjnego hamowania w mieście, a także funkcją rozpoznawania pieszych, należy do wyposażenia seryjnego od wersji Highline. A dla mniej doświadczonych kierowców samochód ten oferuje również asystenta parkowania dzięki któremu udowadnia, że jest to bardzo prosty manewr. Samochód dostępny w takiej cenie tylko dla klientów naszej wypożyczalni aut.

Volkswagen Golf

Klasa C 

Powyżej 6 Dni Negocjuj Cenę:

Wybrane parametry przykładowego Volkswagena Golfa

Średnie spalanie5.4L/100km
Spalanie w mieście7.8L/100km
Spalanie poza miastem5.1L/100km
Ilość miejsc5
Ilość drzwi5
Pojemność zbiornika paliwa50L